Veža lastovičky přehled

Veža lastovičky
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486398/bmid_veza-lastovicky-Sf0-486398.jpg 5 3765 3765

Zaklínač: sága série

Zaklínač série

6. díl

Napínavá šiesta časť fantasy epopeje zo sveta zaklínača, ktorým zmietajú vojny. Svet požiera neľútostná vojna. Za okenicami chalupy obrastenej machom však popolavovlasé dievča rozpráva svoj príbeh. Pri svetle sviečok šepká o kľukatej ceste bojovníčky, o ohrdnutej sirote a zlomenom srdci. Škaredá jazva na jej tvári nepristane k zeleným očiam dieťaťa. Cirila nedokáže zaklínačovi Geraltovi a Yennefer odpustiť, že ju nechali napospas temným silám. No ona prinúti svojich nepriateľov striasť sa strachom. O jej osude nebude rozhodovať nik iný. Andrzej Sapkowski, držiteľ ceny World Fantasy Award za celoživotný prínos, vytvoril svojimi poviedkami o tajomnom zaklínačovi celosvetový fenomén, ktorý okrem knižných pultov a herných konzol dobyl aj televízne obrazovky fanúšikov po celom svete. Veža lastovičky je štvrtým dielom fenomenálnej románovej ságy o zaklínačovi Geraltovi z Rivie a princeznej Ciri.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Lindeni

Wieża Jaskółki , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veža lastovičky. Přihlašte se a napište ho.

LordKubas369
21.05.2024 5 z 5

9/10. Čtvrtý román. Ciri kráčí vstříc své sudbě, zatímco Geralt jí hledá ve válkou zniceném Kontinentu.

Knihoholka.
18.04.2024 5 z 5

Je to jeden velký hon na Ciri a je nekonečně napínavé, kdo jí získá jako první.
Moc se mi líbí, jak nám autor prozradí nějakou informaci a okamžitě se k tomu vrátí, aby to odvyprávěl. Ovšem konec? Oh dear god! Jestli vás baví seriál Zaklínače, tak to okamžitě vypněte a přečtěte si knihy!

lukaskmn1
10.04.2024 5 z 5

Naprosto geniální.

Knižní novinky (7. týden)

14.02.2021

Jenže smrt je prostě jen smrt a mrtvý je mrtvý. Je mu jedno, kde práchnivějí jeho kosti.

Nejsem Falka... Jsem Ciri z Kaer Morhen, zaklínačka. Přišla jsem zabíjet.

Ocenění knihy (1)

1998 - Cena Akademie sci-fi, fantasy a hororu (Neanglo-americký překlad – Stanislav Komárek)

Kniha Veža lastovičky v seznamech

v Právě čtených62x