Vlaštovka v bublině přehled

Vlaštovka v bublině https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434347/bmid_vlastovka-v-bubline-p8e-434347.png 4 791 791

Píše se rok 2045, Barbora leží v nemocnici a nemoc ji připravuje o poslední vzpomínky na minulost, lásku i rodinu. Důkazem, že skutečně žila, jsou hlavně její děti – nejistý Michal a suverénní Magda, která už stihla rozprodat matčin majetek. Díky novému léku se ale Bára pomalu vrací. Přes dvacet let vzdálené zážitky získávají jasnější kontury a současná Bára stojí před odhalením tajemství rozpadu své životní lásky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlaštovka v bublině. Přihlašte se a napište ho.

Kolaloka
05.05.2024 5 z 5

Všechny Markéty knihy se mi líbily, tahle možná zatím úplně nejvíc. A je super, jak je propojená i s ostatními příběhy. Jen teda představa, že by v budoucnu měli být zakázaní psi je pro mě děsivá :)

Ada0004
27.02.2024 4 z 5

Vůbec jsem netušila, že jde o pokračování Lososa v kaluži! A měla jsem velkou radost! Tak pro stejně neznalé doporučuji před vlaštovkou lososa . Bylo milé prožít Báry dospělý život, zajímavý náhled do nedaleké budoucnosti. Pěkně se četlo a sledovalo příběhy rodiny, ale nesedlo mi rozkrytí příčiny rozpadu.

Dimas
31.12.2023 5 z 5

Zajímavý pohled na naši budoucnost

Knižní novinky (19. týden)

03.05.2020

Kniha Vlaštovka v bublině v seznamech

v Právě čtených16x
v Přečtených1 159x