Ian přehled

Ian
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514002/bmid_ian-wXa-514002.jpeg 4 278 278

Vlci z Wall Street série

Ian Bradley je ukázkový příklad esa z Wall Streetu: nosí luxusní značkové obleky, má závratně vysoké příjmy a rohovou kancelář se skvělým výhledem na New York. Naplno pracuje a užívá si života plnými doušky. Ženy mu padají k nohám. Jenže teď se mu do cesty postaví jedna, která nejenže odolává jeho šarmu, ale ještě má tu moc dostat ho do kolen. Lara McKenzieová je cílevědomá, mimořádně inteligentní dcera FBI agentů, vycházející hvězda v oblasti boje proti hospodářské kriminalitě. Její nejnovější případ – prošetření podezření, že se Ian Bradley dopustil zneužití informací v obchodním styku – by pro ni mohl znamenat výrazný posun v kariéře. Od pohledu pozná, kdo je darebák. A na Iana to bezvadně sedí: absurdně pohledný nafoukaný frajírek, chvastoun a sukničkář. Udělá vše proto, aby prokázala jeho vinu. A on udělá vše, aby dokázal opak. Je však jen otázkou času, než se souboj myslí ocitne v osobní rovině a do hry vstoupí neobvykle silná přitažlivost. Ianův případ už pro Laru není jenom práce. A vše příjemné, co s ním souvisí, s sebou přináší nečekaná rizika.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Red

Hot Asset, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ian. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (57)

p. Rochesterová
09.09.2024 3 z 5

Vyloženě oddechovka..rychle přečtené..do dalších dílů ale asi nepůjdu...

Littlemonday
07.09.2024 4 z 5

Za me paradni oddechovka, do konce jsem byla napnuta, jak to s Ianem doopravdy je, s kym ma co docineni. Vztah Lara x Ian je samozrejme jasny, ale nebylo to nudne jen o tom, takze super! :)

kniznisvetsjiri
06.09.2024 3 z 5

Na tuto knihu jsem byla hrozně zvědavá. Makléř a vyšetřovatelka podvodů, celkem originální téma ze kterého se dalo pořádně vytěžit.

Lara byla na můj vkus až moc zásadová a zbytečně uskoprsá. Občas jsem její chování vůbec ale vůbec nechápala.

Ian byl za mě celkem měkkota a čekala bych když je to takové "zvíře" v oboru že i jeho povaha bude jiná.

Celkově kniha postrádala nějakou hlubší zápletku, víc dramatu, akce i napětí.

Závěr knihy mi přišel až moc rychle. Představte si to jako... prvních sto stran se nemůžete začíst, pak se dlouho nic neděje a najednou máme rozuzlení a konec.

Škoda, kniha měla velmi originální téma ale nic moc z toho.

Kořist, Ty chladné oči a další knižní novinky (11. týden)

12.03.2023

Kniha Ian v seznamech