Vlčia hora přehled

Vlčia hora
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419335/bmid_vlcia-hora-5qB-419335.jpg 3 76 76

Psychotriller určený ženámMilujúci manžel Gregor Kavecký sa rozhodne prekvapiť svoju manželku Michaelu nezvyčajným dobrodružstvom. Výlet na Vlčiu horu im má priniesť vytúžený útek pred hlukom a stresom veľkomesta. V srdci nedotknutej krásy a drsnej hory sa však začína skutočný boj o život. Vlčia hora... odrazu zdivočie...V jedno ráno Gregor zmizne bez stopy. V chalupe po ňom ostanú iba krvavé šmuhy vedúce kamsi do hlbokého lesa. Ublížil mu azda vlk? A prečo jeho manželka nič nepočula a nevidela?Zamilovaná Michaela sa rozhodne vziať osud do vlastných rúk a vydá sa hľadať manžela do neľútostných hôr, sama sa však ocitá na hranici života a smrti. Fyzicky a psychicky vyčerpaná stretáva dvoch mužov, ktorí jej podávajú pomocnú ruku. Sú to však naozaj poľovníci hľadajúci posledného vlka alebo číhajú na niečo iné? Žeby práve na jej manžela?A čo keď má byť ich korisťou aj ona?... celý text

Romány Thrillery Literatura slovenská
Vydáno: ekniha , Motýľ

Vlčia hora, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlčia hora. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (36)

1v8na
26.07.2023 3 z 5

Musím říct, že mě osobně kniha v jedné věci pomohla - dostala mě ze čtenářské krize. Toho si velmi vážím.
Potřebovala jsem příběh, který bude akční, bude se rychle číst a bude ubíhat. To kniha splňovala.
Druhá věc je ta, že mi přišla nereálná, hlavní hrdinka mi přišla nesympatická, její manžel psychopat.
Nicméně napětí, akce, svižný děj a záruka toho, že jsem se nenudila v knize rozhodně byla.
Kvalita a promyšlenost příběhu je trochu mimo.

Veve11111
06.07.2023 3 z 5

Druhá kniha, ktorú som od autorky čítala a musím povedať, že prvá (Tu si v (ne)bezpečí) sa mi páčila oveľa viac. Táto bola taká nemastná, neslaná. Veľmi naivná, až nerealistická s jednoduchou zápletkou. Koniec ma vôbec neprekvapil. Čítala sa však celkom dobre a rýchlo.

RADIN
03.12.2022 1 z 5

V knihe mi vadili vulgarizmy,ani táto kniha za veľa nestála.

Knižní novinky (30. týden)

21.07.2019

Kniha Vlčia hora v seznamech