Vlk na vodítku přehled

Vlk na vodítku
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411933/bmid_vlk-na-voditku-j5r-411933.jpg 4 79 79

Alan Malchow je zaměstnancem firmy, která organizuje jakési obskurní, náročné „hony na lišku“ po internetu, adrenalinový sport pro bohaté dobrodruhy. Nejprve hledá svou unesenou kolegyni, švagrovou a milenku v jedné osobě pomocí nápověd ve stylu logických her a zjišťuje, že obětí jejích únosců by mohl být i on sám. Později ho jeho bývalá kolegyně znovu kontaktuje a vtahuje do propletených intrik v rodině majitelů firmy. Opět nic není tak, jak se zdá...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlk na vodítku. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (27)

Thregadge
01.04.2024 4 z 5

Dobrá dvojice navazujících povídek. Příběh mi občas přišel občas trochu naivní, občas trochu umělý. Přesto to ale vcelku funguje, má to spád, je to čtivé a docela napínavé.

Eliwen84
22.03.2023 5 z 5

Kniha je napinava od zacatku do konce. Moc se mi libila. Obcas jsem malicko ztratila nit v zapletce - kdo, s kym, jak, proc a zac. Ale rychle jsem opet navazala.
Nada Horakova se stala moji oblibenou spisovatelkou.

channah007
22.08.2022 5 z 5

Od prvních řádků napínavé až do konce. Neřeším realitu. Jako román fajn. A chtěla jsem vědět, kdo byl vlastně ten zloduch. Na léto a dovolenou pohodové čtení.

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Kniha Vlk na vodítku v seznamech

v dalších seznamech1x