Vnější hrozba přehled

Vnější hrozba
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508960/bmid_vnejsi-hrozba-d2A-508960.jpg 5 65 65

Ohýbači reality série

Čas neúprosně běží a Země stále není připravena na mimozemskou invazi. Gnat křižuje vesmírem na palubě Shiamiru a snaží se mezi mnoha rasami objevit aspoň jednu, která by se za lidstvo postavila. Moc dobře ví, že bez pomoci se naše planeta nedokáže ubránit. Dokonce ani teď, kdy čelí skutečné vnější hrozbě, se však nedokážou povznést nad malicherné problémy a bojovat bok po boku. Gnat musí vzít situaci do svých rukou. Nečeká vděčnost ani slova díků, ale ani se nenechá zastavit zákony či pravidly.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Искажающие реальность 2 (Iskažajuščije real'nost' 2), 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vnější hrozba. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

Roscata
18.07.2024 5 z 5

Líbí se mi to čím dál víc, a to nejsem zrovna fanouškem sci-fi. Gnat objevuje nové postavy a obzory a získává další užitečné zkušenosti. To je přesně to, co jeho frakce potřebuje. Tak jdeme dál!

DericCaster
02.11.2023 5 z 5

Vnější hrozba je druhý příběh od autora do kterého jsem se začetl a už teď je mi jasné, že budu potřebovat všechny zbývající knížky co vydal

Miluji sci-fi, vesmír a fantasy. V této knížce je od všeho trochu. Je neuvěřitelně čtivá a stránky jen letí... Těším se na další!

Tazz1
09.05.2023 5 z 5

Asi jen málo se dá ještě říci. Prostě kam tento autor natahuje laťku ve světě LitRPG, to snad není možné. Myslel jsem, že dám po tomto dílu nějakou jinou knihu...ale prostě to nejde, hned navážu dalším dílem.

10 nejprodávanějších eknih (leden)

15.02.2023

10 nejčtenějších knih (leden)

15.01.2023

Podezření, Temné a kruté lži a další knižní novinky (3. týden)

15.01.2023

Kniha Vnější hrozba v seznamech