Vrať se pro mě přehled

Vrať se pro mě
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475491/bmid_vrat-se-pro-me-6u8-475491.jpeg 4 98 98

Malá ostrovní komunita je šokovaná nálezem dlouho pohřbeného těla. Pro Stellu Harveyovou je to dvojnásob zdrcující. Ostatky byly objeveny na zahradě domu, v němž vyrůstala – domu, z něhož její rodina před pětadvaceti lety bez nejmenšího vysvětlení uprchla.Stella zoufale touží zjistit pravdu, a proto začne pátrat ve své minulosti. Vrátí se na odlehlý ostrov, ale záhy zjistí, že lidé, které před čtvrt stoletím opustila, nejsou zdaleka tak přátelští, jak si je pamatuje – a udělají cokoli, aby svá tajemství ochránili. Jedno je však nad slunce jasnější… Pravda se nedá pohřbít navěky.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Come Back For Me, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vrať se pro mě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (28)

cleopatra11
27.10.2023 5 z 5

Jojo, moc pěkný příběh. Ostrovní prostředí mě taktéž pohltilo.

Leena
02.10.2023 2 z 5

Bohužel, toto je příběh, který v paměti vůbec neutkví, za týden nebudu vědět, o čem to bylo:-(

Danago
06.09.2023 2 z 5

Zvláštní kniha, zvláštní prostředí. Pomalu se rozplétá, co se stalo v minulosti.
Popravdě jsem to s knihou měla trochu jako na houpačce, chvílemi byl děj napínavý a zajímavý , ale vysvětlování a určité rozhovory mě přišly trochu nudné natahování knihy. Kniha vybočuje prostředím ve , kterém se odehrává , malý osamocený ostrov. Jinak za mě průměrné zpracování, možná, kdyby to bylo jinak napsané bavilo by mě to více.

Knižní novinky (24. týden)

13.06.2021

Kniha Vrať se pro mě v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x