Vražda není hra přehled

Vražda není hra
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416877/bmid_vrazda-neni-hra-x5j-416877.jpg 4 224 224

Jedenáctiletou Flavii de Luce, hrdinku originálních, vtipných detektivních příběhů (Knižní klub vydal v roce 2011 úvodní díl série, Koláč s kapkou jedu), nudí život s otcem a nemilovanými sestrami na venkovském sídle. O to víc ji od malička fascinují chemie, jedy a smrt. Na místním hřbitově se náhodně setká s plačící dívkou jménem Nialla a to jí umožní nahlédnout pod pokličku dění v loutkoherecké skupině slavného Ruperta Porsona. Schyluje se k představení inscenace pohádky Jakub a fazole. Ale taky k zločinu. A z minulosti se vynoří jedna místní tragédie…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Kalibr

The Weed That Strings The Hangman's Bag, 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda není hra. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (40)

Rozari
30.04.2023 5 z 5

Flavie the best ever!!! Stala se moji nejnovější oblíbenkyní!

skipiii
02.04.2022 5 z 5

Tato série mě prostě baví čím dál víc!

zazvorka
11.01.2022 5 z 5

Náhodně se mi dostala do ruky a jsem moc spokojená, už pátrám po dalších dílech. Detektivka se vším všudy a vůbec nevadí, že hrdinka je jedenáctileté děvče. Ostatně strčila do kapsy policisty, že ano. Prima knížka zasazená do prostředí anglické vesnice. Udělala mi radost krásným jazykem, nápaditou zápletkou i reáliemi, které mám u detektivek nejraději.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda není hra v seznamech

v Právě čtených4x