Vražda v anglické zahradě přehled

Vražda v anglické zahradě
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545310/bmid_vrazda-v-anglicke-zahrade.png 4 52 52

Julie Birdová série

Audiokniha Vražda v anglické zahradě, autorka Katie Gayle, čte Rudolf Červenka. Kdo je Julia Birdová? Čerstvě rozvedená, čerstvě v důchodu, bezdětná, zvědavá. Dříve Londýňanka, teď však majitelka domku ve vysněné idylické anglické vesničce a… amatérská vyšetřovatelka. Když nechá zbourat zahradní kůlnu, najdou pod ní kostru mladé ženy, jež tam zřejmě leží více let. Policejní vyšetřování se ne a ne hnout z místa, a tak Julia prostě musí začít pátrat. Ještě že přitom má k ruce svérázně zvědavé labradoří štěně jménem Jake…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: audiokniha , Leda

An English Garden Murder, 2022

Interpreti: Rudolf Červenka

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda v anglické zahradě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (18)

elexmil
29.08.2024 2 z 5

Hodně oddechové, jednoduché, na letní dny na zahradu ke sklence portského nebo k šálku čaje jako dělané. Až si budu chtít opět odpočinout od vážných témat, tak si třeba půjčím i další díl série.

Bustedka
07.08.2024 3 z 5

To je tak, když jedete do knihovny a zapomenete si mobil se seznamem knih, které si chcete vypůjčit. Tak jsem šáhla po první knize, která se namanula.

Je to taková béčková detektivka, která nenáročného čtenáře uspokojí, ale jinak nepotěší.

Rozvedená Julie se přestěhuje do domku na vesnici, na zahradě pod boudou najde mrtvolu, o pár dní další a pak ještě jednu. Jako vážně. Navíc ji chybí rozvážnost, takže dělá ukvapené závěry, ale lidem to kupodivu nevadí. Do toho k ní chodí policistka na čaj a na sušenky a tak si tak povídají a řeší vraždu.

nicandra
19.07.2024 2 z 5

Příliš mnoho náhod, zejména to, jak hlavní hrdinka objeví tři mrtvoly... Neschopní policisté, kteří nechávají důkazy na místě činu, svěřují se svědkyni, plánují s ní další postup ve vyšetřování, dokonce s ní vyšetřují podezřelé... A není ta vesnice až moc přívětivá, všichni přátelští a hned se chtějí kamarádit a vykládat si?
A k jazykové korektuře: ta asi nějak neproběhla, že?

Pohřbení andělé, Závěj a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2023

Kniha Vražda v anglické zahradě v seznamech