Vraždící automaton (limitovaná edice) přehled

Vraždící automaton (limitovaná edice)
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454355/bmid_vrazdici-automaton-limitovana-edice-D8J-454355.jpg 4 56 56

Lady Mechanika série

Lady Mechanika se vrací již počtvrté, protože její popularita stoupá nejen v jejím steampunkovém světě, ale též mezi jejími českými fanoušky. Jenže nezmění se teď úplně všechno, když je Lady Mechanika podezřelá z vraždění vědců se společnou minulostí? Všichni inženýři Blackpoolových závodů jsou v ohrožení života. A mezi nimi také pan Lewis! Úchvatné vizuální zpracování a napínavý děj nechybí ani v nejnovější knize o ženě s mechanickými prvky, která vyřeší každý zapeklitý případ kromě tajemství vlastního původu, jež zůstává prozatím skryto v nějaké temné laboratoři…... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Argo

The Clockwork Assassin , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vraždící automaton (limitovaná edice). Přihlašte se a napište ho.

MartyManCZ
30.01.2023 5 z 5

Asi se k tomu nedá říci nic špatného. Kvalita a přednosti předchozích dílů to kopíruje respektive to na ně navazuje. Otázkou je, zda-li je ta dokonalost ještě hezká, nebo už je to vlastně otravné :)) Jedinou výtku kterou mám, je jen malé posunutí se v podstatě děje hledání původy Lady Mechaniky. Výhoda je v tom, že se dá číst i bez předchozích znalostí toho, co se stalo.

nicandra
23.10.2022 4 z 5

Grafická stránka opět vynikající. Opět se taky dočkáme náznaku informace o Mechaničině minulosti - a opět se dohromady nic nedozvíme. Toto mi teda už začíná vadit, je to jak natahovaný TV seriál.

KubaHanzelin
16.01.2022 4 z 5

Rád jednou za čas sáhnu po nové Lady Mechanice, tato je zatím poslední..
Ale Benitez s Chenem už mi pijou krev! Rád bych se konečně dozvěděl něco o minulosti Mechaniky, to ochomítání kolem mě občas dokáže lechce vytočit, i když to pak ve výsledku nahradí jako vždy krásná kresba a příjemné detektivní příběhy se špetkou fantasy a scifi:)

Knižní novinky (40. týden)

27.09.2020

Tragédie udeří navzdory dobrým úmyslům. (Vraždící automaton)

Jak jste to mohli dopustit, když jste byli všichni tak geniální? (Vraždící automaton)

Zařízení hlídaj ve dne v noci, ale u jednoho vchodu stráž není. (La Belle Dame sans Merci)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Vraždící automaton (limitovaná edice) v seznamech

Část díla