Všechny naše životy přehled

Všechny naše životy
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535839/bmid_vsechny-nase-zivoty-6611e2ea60bf1.jpg 4 23 23

Pětadvacetiletá Camille žije dvojí život–jeden pro rodiče, jeden pro sebe. Jenže každá lež nabaluje další. Marguerite je dáma v letech a nabízí k prodeji svůj pařížský byt, ale prodat ho nechce. Třicetiletý Thomas je realitní makléř a víc než o peníze mu jde o spokojenost klientů. Jejich setkání je jako rozcestník: který ze svých životů si vyberou?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Metafora

La somme de nos vies, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechny naše životy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

cornetka
13.09.2024 3 z 5

Příběh je ve finále hezký, ale na mě byl moc pomalý. A v tomto případě mi moc nesedly velmi krátké kapitoly.

Šánka
28.08.2024 5 z 5

Ta knížka má krásnou atmosféru, dýchá z ní pohoda, klid a taková životní moudrost. Dala by se přečíst rychle, ale já si ji pomaloučku vychutnávala, občas se zamyslela.
Příběh o hledání své cesty v životě, o mezigeneračních vztazích o malých i většich tajemstvích. Ty postavičky v něm vás okouzlí, příběh zahřeje a na tváři vám zůstane i po dočtení úsměv, a to není zrovna málo...
A víte co, mám chuť si zajít do našeho květinářství na náměstíčku, nasát tu vůní a třeba si jen tak koupit kytku, pro sebe, pro radost, pro někoho...

Medvědářka
27.08.2024 5 z 5

Všechny naše životy od Sophie Astrabie je jako hřejivá deka, do které se zachumláte, když chcete teplo a klid.
Její postavy jsou zajímavé, i když tím všedním způsobem, který není na první pohled vidět.
Pohodový feel-good román z Paříže, do které se tak ráda vracím. Je přirovnávána k filmu Amélie z Montmartru a když jsem si ke čtení pustila soundtrack, mělo to tu správnou atmosféru.
U čtení se usmíváte, protože to tak prostě je. Její klid vám dává to pravé, co potřebujete a vy to s radostí přijímáte. Pro mě přesně tohle definuje tuto knihu. Klid, pohoda, trocha toho smutku, ale ten se vyskytuje i v každodenním životě a prostě byl a bude.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všechny naše životy v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x