Wang-dang americký slang přehled

Wang-dang americký slang
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150657/bmid_wang-dang-americky-slang-63c68f9fe9bfa.png 5 15 15

Slovník amerického slangu, který ocení především čtenáři americké literatury v originále a studenti angličtiny. Souběžný anglický text. Dotisk r. 1999

Literatura naučná Jazyky, lingvistika Učebnice a slovníky
Vydáno: , WD Publications

Wang Dang American Slang, 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Wang-dang americký slang. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Inutihar
31.07.2024 4 z 5

Když jsem se k tomu dostal někdy v prváku na gymplu, tak jsem byl jak u vytržení, že něco takového vůbec vyšlo. Bylo to provokativní, vtipné a naše angličtinářka nad tím kroutila hlavou. Horší bylo zjištění o mnoho let později, s výrazně lepší znalostí angličtiny a osobní zkušeností s lidmi z USA i cest za oceán, že mnoho těch výrazů se nepoužívá nebo jsou velmi okrajové či regionálně specifické nebo český překlad v knize posouvá význam výrazu v americké angličtině. A po 30 letech od vydání se také hodně změnilo i ve Státech, takže mnohé termíny jsou teď dost problémové, pokud budou vyslovena na nesprávném místě v nesprávném čase. Ale jazyk a jeho učení je nekončící proces, že?

SydBarrett
10.06.2019 5 z 5

Má nejoblíbenější kniha.
1) dá se číst kdekoliv, třeba na WC
2) je vtipná
3) naučíte se z ní anglická slovíčka, která ve svém životě OPRAVDU VYUŽIJETE!!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Wang-dang americký slang v seznamech