Bez hranic přehled

Bez hranic
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539802/bmid_bez-hranic.jpg 4 25 25

William Wisting série

Skutečná vražda, virtuální detektivové. Další případ Williama Wistinga. Po vraždě australské batůžkářky ve Španělsku vznikne na internetu fórum, jehož členové začnou po pachateli pátrat na vlastní pěst. Patří k nim i mladá Norka, která se zabývá analýzou fotografií. Ve chvíli, kdy natrefí na cosi překvapivého, se ale odmlčí. Zakladatelka fóra se obrátí na norskou policii, protože se obává o dívčin život. Její podnět dostává na stůl Wisting. Vyšetřování se věnuje zprvu vlažně, k ráznému jednání ho přiměje až nález zmrzlého ženského těla.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kniha Zlín

Grenseløs, 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez hranic. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

konicekbily
včera 4 z 5

Promyšlená zápletka, myslím hodně původní, kdy se náš hlavní hrdina dostává do pátrání po upozornění ze zahraničí na možné zmizení norské občanky a původně neví, oč se jedná. Autor postupně do děje zapojuje amatérskou internetovou vyšetřovací skupinu, Wistingovo okolí, norskou a španělskou policii. Popisování činnosti všech těchto skupin podle mne zpomaluje tempo děje a někdy činí tento méně přehledným. Zajímavé čtení to každopádně je.

ctenarkaEva
01.09.2024 3 z 5

Williama Wistinga mám ráda, tak jsem se hodně těšila na nový díl. Autor trochu pozměnil styl. Amatérští detektivové byli zajímavá změna, ale mně víc vyhovuje klasické vyšetřování. Toto pátrání se docela vleklo a místy mi nepřipadalo reálné, aby amatéři tak rychle získávali informace. Ke konci byl příběh napínavější, ale nebylo to úplně ono.

magnolia
29.08.2024 3 z 5

Trochu se to vleklo, amatérské pátrání přes sociální sítě bylo zajímavým prvkem ale také trochu zdržovalo (ne však tak masivně jako u Černočerného srdce) a napínavé chvilky přišly až v závěru tak jako “aby bylo splněno. Jsem mírně zklamaná, přesto se na dalšího WW těším.

Šarlatový závoj, Hrob na kopci a další knižní novinky (32. týden)

04.08.2024

Milovat a psát, Mezi psychopaty a další knižní novinky (16. týden)

17.04.2022

Kniha Bez hranic v seznamech