Království těla a ohně přehled

Království těla a ohně
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489499/bmid_kralovstvi-tela-a-ohne-hCP-489499.jpg 4 955 955

Je láska silnější než pomsta? Druhý díl bestsellerové fantasy série. Všechno, v co Poppy věřila, je lež – oklamal ji i muž, do kterého se zamilovala. Teď sama netuší, kým bez závoje Panny vlastně je. Ví ale, že pro ni neexistuje větší hrozba než Princ Atlantie. Chce, aby proti němu bojovala, a ona jeho rozkaz ráda uposlechne. Aby našla svého bratra, musí se spojit s nebezpečně svůdným Casteelem DaNeerem. Je jen otázkou času, než tajemství dvou království vyjdou na světlo. Ale až nebesa začnou krvácet, mohlo by být pozdě.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

A Kingdom of Flesh and Fire, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Království těla a ohně. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (156)

Bellsinka
24.09.2024 5 z 5

Druhý dík série a nezklamal! Jsem nadšená a knihu hltám a nemůžu se nabažit! Už teď se těším na 3.díl jak malé dítě.. V tomto díle mě osobně dost štvala Poppy , hlavně na začátku knihy.. Ale jinak celkově vše super.

katma
11.09.2024 5 z 5

Kniha mě opět pohltila jako předchozí díl. Vztah mezi Poppy a Casem nabírá na obrátkách a ten
žár mezi oběma je naprosto spalující. Jejich popichování mě hrozně baví. Závěr knihy mě absolutně překvapil a už se těším, až vezmu do ruky pokračování.

Nikola086
08.09.2024 4 z 5

Přiznám se, že první díl se mi líbil o trošku více. V knize nechybělo napětí, neuvěřitelné zápletky, u kterých jsem občas měla pusu dokořán a nechyběly ani pikantní scény, u kterých občas budete mít motýlky v břiše.
V tomto díle mě krapet začala štvát Poppy, která při každé příležitosti nezapomněla podotknout, jak může všechny zranit. To si autorka asi mohla odpustit.
Jinak i druhý díl stojí za přečtení a ten konec! Ten vás zvedne ze židle! Tak honem se do dílu pusťte.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2022)

04.09.2022

Láska naslepo, Bez krve, a další knižní novinky (13. týden)

27.03.2022

Některé věci se nedají zapomenout ani odpustit...Poppy

Kniha Království těla a ohně v seznamech

v Právě čtených31x
v Přečtených1 289x