Zabudnutí mŕtvi přehled

Zabudnutí mŕtvi
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376095/bmid_zabudnuti-mrtvi-OFZ-376095.jpg 3 36 36

Desivo realtistický triler od držiteľky ocenenia Najlepšie švédske krimi Newyorčanka Ally sa márne snaží skontaktovať so svojím manželom, investigatívnym novinárom Patrickom. Mal by byť v Paríži a pracovať na svojej najnovšej reportáži o obchodovaní s ľuďmi a korupčných praktikách siahajúcich do najvyšších vrstiev spoločnosti. Keď sú však Alline pokusy o kontakt stále márne, strach o manželov život ju prinúti konať. Rozhodne sa odísť z New Yorku a nájsť ho. Jej pátranie sa čoskoro zvrhne na boj o vlastný život a zavedie ju do najtemnejších zákutí európskeho podsvetia. Do sveta, kde je ľudský život bezcenný a páchatelia sa nezastavia pred ničím, aby ich zločiny zostali ukryté a obete navždy zabudnuté...... celý text

Literatura světová Novely Thrillery
Vydáno: , Plus

Kvinderne på stranden, 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabudnutí mŕtvi. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (10)

jarda155
28.07.2024 3 z 5

Manželka ztraceného novináře, píšícího o zneužívání migrantů na otrockou práci, se vydává z USA do Evropy, kde se ho snaží najít.
Nedařilo se mi do knihy pořádně začíst a přišlo mi to celé takové zpomalené.Příběh hodně přímý, jediný překvapivý moment je za půlkou ohledně barvy pleti manžela.(A to težko říci jestli byl vůbec úmysl, protože to ve světě není nic neobvyklého)

Kalima206
19.07.2022 1 z 5

Sice je zde zajimavy namet k psani a to jest otroci, ale kniha je siiiiilene zdlouhava, pro me nezajimava. Snazila sem se docist, ale za pulkou sem to vzdala :(

mary2019
09.01.2021 2 z 5

Knihu jsem nedočetla. Ztrácela jsem se v ději. I když jsem byla zvědavá, jak to vlastně dopadne, nebavilo mě ji číst.

Knižní novinky (12.2. - 25.2.)

12.02.2018

Kniha Zabudnutí mŕtvi v seznamech