Záhadný Spider-Man #11 přehled

Záhadný Spider-Man #11
https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7473/zahadny-spider-man-7473.jpg 4 8 8

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhadný Spider-Man #11. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Ivan Kučera
12.10.2018 4 z 5

Už ten prvý záber je úžasný. Obrovský starý dom. Neskorý večer. Tma. Leje ako zo sprchy. Temnota. Strach. Horor! Vnútri starec usadá k skromnej večeri. A vonku sa vznáša Spider-Man a tuší čosi zlé a temné. Ale nič tomu nenapovedá. Nikde na ulici sa nedeje nič nebezpečné. Naopak, všade panuje (až podozrivý) pokoj. No jeho šiesty zmysel nikdy neklame. Čo sa to deje? Bohužiaľ postupne dej redne a stáva sa banálnym. Ale aj tak nostalgická šupa. Ešte lepší je druhý príbeh, kedy sa k slovu dostáva nielen Deadpoolov, ale i môj obľúbený zlosyn Juggernaut. Tento príbeh je dokončený v čísle 12. Oba tieto komiksy sa dočkali súhrnného vydania v roku 2020 v rámci Spajďáckeho kompletu.

Kapis
03.02.2014 4 z 5

Naprostá klasika, kdy jsem jako děcko oblizoval výlohy PNS-ek a každý další díl jsem hltal s posvatnou úctou. Zlatý Semic Slovart! Některépasáže jsem dokonce znal nazpaměť stránku po stránce, obrázek po obrázku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhadný Spider-Man #11 v seznamech