Zahrada přehled

Zahrada
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199757/bmid_zahrada-gTP-199757.jpg 5 384 384

Zahrada Jiřího Trnky patří mezi díla, která léta oslovují děti i dospělé. Má své kouzlo, poezii i humor. Pohádku Trnka nejen ilustroval, ale sám i napsal. Pět kluků otevře starou rozvrzanou branku a vejdou do krásné, tajemné zahrady, kde potkají kamenného trpaslíka, zlomyslného kocoura, učenou velrybu, a odhalují rozličná tajemství. Kouzelný příběh, který známe i z filmového zpracování, je nezapomenutelný. Páté vydání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahrada. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (81)

Sova15
18.09.2024 5 z 5

Pohlazení na duši. Kniha je klasikou, proto jsem si jí vybrala na prázdninové čtení vnoučatům na dovolené. Krásný příběh. Děti seděly s poslouchaly! A moc se nám líbily i ilustrace Jiřího Trnky. Knížku jsme bohužel na dovolené nedočetli, půjčila jsem jí vnoučatům domů, ale potom jsem si jí dočetla i já.
P.S. Bezvadné je i její představení uváděné na Listování.

Nairren
21.08.2024 3 z 5

Je to pěkná kniha, která obsahuje zajímavá dobrodružství. Tvrzení, že je jak pro dospělé, tak pro děti, je však přitažené za vlasy. Je to jednoznačně kniha pro děti. Jednoduchá, pěkná, barevná, zajímavá. Dospělým může dát tak možná chvíli nostalgie nad starými časy, protože si mnozí ještě vzpomeneme na to, jak jsme byli taky zvědaví a vyhledávali dobrodružství. Pro děti na základce je to ale super kniha.

martineden
09.07.2024 5 z 5

To je něco tak ikonického a krásného. Vzpomenu si vždycky i na film. Jiří Trnka byl génius.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zahrada v seznamech

v Právě čtených1x