Zahradníkův rok přehled

Zahradníkův rok
https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58107/zahradnikuv-rok-58107.jpg 4 538 538

Zahradníkův rok je úsměvná knížka o starostech, trápení, láskách i triumfech zahrádkáře během celého roku. Ke každému měsíci v roce autor připojuje svůj humorný dovětek...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahradníkův rok. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (115)

bigbabe
03.09.2024 4 z 5

Po knihách jako Bílá nemoc, Matka jsem netušila, že Čapek může být takto vtipný.
A hlavně je to pravda.

Jordanka9
31.08.2024 5 z 5

Po letech jsem si znovu přečetla úsměvné fejetony vášnivého zahrádkáře a mého milovaného spisovatele Karla Čapka o starostech a slastech zahrádkaření.
Také zahradničím, ale na pana Čapka nemám. I když ty popisované strasti často sdílím. Knížečku s 26 fejetony jsem si koupila v LK při příležitosti premiéry stejnojmenného filmu . Samozřejmě bez trefných ilustrací bratra Josefa by to nebylo ono !!
Rozhodně doporučuji nejen zahrádkářům .
Jeden fejeton před spaním místo počítání oveček!
I takový velikán měl starosti obyčejných lidí.

uzivatel83509
25.08.2024 3 z 5

Kniha mě bavila i když nejsem zrovna zahrádkář - teď už vím proč :-) bylo to moc hezké, vtipné čtení! Zavzpomínala jsem si i na dovolenou s rodiči a na radost, když mi vykvetl první kaktus...

Zatím zde není žádná související novinka.

Člověk, který je majitelem několika sáhů půdy a něco na nich pěstuje, se opravdu stává tvorem jaksi konservativním, neboť je závislý na tisíciletých přírodních zákonech; dělej co dělej, žádná revoluce mu neurychlí dobu klíčení a nedá se kvést šeříku před květnem; tu tedy se člověk umoudří a podřídí se zákonům a zvyklostem.

Kniha Zahradníkův rok v seznamech

v Právě čtených12x