Zapomeň na mě přehled

Zapomeň na mě
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458292/bmid_zapomen-na-me-E9s-458292.png 3 41 41

Osm měsíců poté, co se její manžel Euan rozhodne zastavit auto na železničním přejezdu – přímo v cestě projíždějícímu vlaku – žije Hana Stornowayová s mužem, který sice navenek vypadá jako dřív, ale na jejich předchozí společný život si vůbec nepamatuje. Svou poslední naději vidí v kontroverzní skupině lékařských průkopníků, vedené charismatickým doktorem Calem, který slibuje, že jí milovaného muže vrátí zpátky. Existuje šance, že manželovy vzpomínky nadobro nezmizely – doktor jí proto nabízí příležitost ponořit se do filmového zprostředkování jejich společných okamžiků, ve kterých prožije to nejkrásnější období svého vztahu znovu od začátku. Jak ale léčba pokračuje, ubírá se najednou podivným směrem. Když se Euanovy temnotou zahalené vzpomínky začnou bortit, zdá se, že jí doktor Cal něco zatajil. Jak se jejich společné vzpomínky pozvolna hroutí a Euanovy skutečné důvody k sebevraždě vyplouvají na povrch, začne se Hana ptát, nakolik svého manžela opravdu znala. Kolik toho vůbec můžeme s jistotou vědět o těch, na kterých nám záleží nejvíc?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Forget Me , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zapomeň na mě. Přihlašte se a napište ho.

misaaa4
03.01.2024 2 z 5

Pořád jsem očekávala nějaký zvrat, ale nic příběh se nevyvíjel nijak překvapivě a konec byl očekávaný.

Parwana
09.10.2023 odpad!

Kniha má velmi nízké hodnocení oprávněně. Nedokázala jsem se do ní začíst a nezorientovala jsem se v ději, přišlo mi to dost zmatené. Odložila jsem.

Darja.8
17.05.2022 5 z 5

Skvělá knížka. Je zajímavá i z psychologického hlediska.

Knižní novinky (2. týden)

10.01.2021

Kniha Zapomeň na mě v seznamech

v Právě čtených4x

Autorovy knížky