Závod s časem přehled

Závod s časem
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532491/bmid_zavod-s-casem-65d3f8721a4a3.png 5 463 463

Osmý díl ze série Lisy Reganové s názvem Závod s časem přináší Josii Quinnové další náročný případ. Její dvojče Trinity se v honbě za reportáží zaplete do nebezpečné hry s nelítostným sériovým vrahem. Dokáže Josie vyhrát závod s časem o Trinitin život?

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Find Her Alive, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Závod s časem. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (120)

Jara.v
25.09.2024 5 z 5

Asi se budu opakovat, ale každý díl mi přijde propracovanější. Během čtení jsem si dokonce vybavila knihy od Jeffery Deavera a jeho případy s Lincolnem Rhymem. Je to čtivé a přitom silně emocionální. Zvlášť pouto mezi dvojčaty Josie a Trinity. A popravdě jsem vůbec neodhadla Alexe. Skvěle napsané.

radus
16.09.2024

Další díl Josie Quinnové je sice zajimavý, ale nemůžu dát plný počet hvězdiček - prostě mi v tom závěru něco chybělo!

moudivlacek
14.09.2024 5 z 5

Skvělé!! Tohle jsem si zase pořádně užila.
Josie má u sebe sestru Trin, které hrozí ztráta práce za nešťastný komentář. Pohádají se kvůli upnutosti Trin na práci, ta odjede a neozývá se. Josie to chce napravit, ale Trin nikde - jen kosti.
A tak začíná pátrání po Trin, po původu kostí. Vlastně se do pátrání zapojí nejen rodina Josie, ale i utajený přítel Trin, Drake agent FBI.
Pátrání je prolínáno životním příběhem vraha a jeho rodiny.
Člověk se dozví plno o mrchožroutech, poutu dvojčat a následcích při násilném odtržení. O tom, že i kliďasové ztrácejí nervy, když jde o nalezení blízké osoby. O tom, jak moc potřebuje každý z nás úctu a lásku rodiny a okolí.
Doufám, že bude brzy další díl.

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2024)

02.09.2024

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

10 nejprodávanějších eknih (březen)

12.04.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Závod s časem v seznamech

v Právě čtených17x
v dalších seznamech6x