Zpověď inkvizitora přehled

Zpověď inkvizitora https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218385/bmid_zpoved-inkvizitora-wNH-218385.jpg 4 139 139

Zapomeňte na KLADIVO NA ČARODĚJNICE, teď je tu ZPOVĚĎ INKVIZITORA! Ponurý příběh na pozadí šumpersko-losinských inkvizičních procesů na konci „temného“ 17. století. Vraždy, krádeže, smilstvo. František Ferdinand Gaup, muž, který přičichl k moci, zradil sebe i své přátele, zaprodal se peklu, démonu chtivosti. Byl pouhým kolečkem v soukolí, jak sám tvrdí, nebo byl jeho podíl mnohem významnější, než byl ochoten připustit? Zpověď přísedícího čarodějnických procesů plná nesmyslných krutostí nic nezamlčuje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zpověď inkvizitora. Přihlašte se a napište ho.

jiri4861
14.04.2024 3 z 5

(SPOILER) Navazuje na Kladivo na čarodějnice, nebo lépe řečeno, chápu knihu jako nové zpracování. Inkvizitoři se oháněli bojem proti zlu a přitom byli oni to nejhorší zlo.

veronika8887
04.08.2023 2 z 5

Historický zajímavá kniha . Je smutné co se dělo a čemu všemu lidé věřili. A ve jménu církve a donucovacích prostředků dosáhnout svého. Já mít ruce v palečnici tak se taky přiznám ke všemu. co se knihy týká, je těžká na čtení a hodně jmen v krátkém období, že mi chvílemi dělalo problém se zorientovat.

Fifth Element
24.05.2021 4 z 5

Těžké a dlouhé čtení...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zpověď inkvizitora v seznamech

v Právě čtených6x