13 poschodí přehled

13 poschodí
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404692/bmid_13-poschodi-xCY-404692.jpg 4 117 117

Nová séria Megadom na strome pobaví malých i veľkých. Veď kto by už nechcel mať domček na strome? A nie obyčajný! Megadom, čo má 13 poschodí, bowlingovú dráhu, priesvitný bazén, nádrž s ľudožravými žralokmi, tajné podzemné laboratórium, herňu, liany, na ktorých sa môžete hojdať, stroj na penové cukríky, ktorý vám ich triafa rovno do úst... Uznajte, že v takom prípade sa nedá veľmi sústrediť na písanie ani ilustrovanie kníh. Lenže čo majú spraviť Andy a Terry, spisovateľ a ilustrátor, ktorí v tomto megadome na strome bývajú. A to riaditeľovi vydavateľstva sľúbili, že zajtra o piatej odovzdajú hotovú knihu. Koľko z nej už majú? No hádajte! Ani čiarku!... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The 13-Storey Treehouse , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 13 poschodí. Přihlašte se a napište ho.

Natique
02.05.2024 5 z 5

Za nás naprostá pecka. :-) Bavila mě i dceru :-)

cyril.gando
24.04.2024 5 z 5

Bylo to hrozně bláznivé jako Andy a Terry. Vždycky chtěli napsat nějakou knížku, ale furt tam byla nějaká dobrodružství. Jednou tam byla mořská panna, která byla příšera, pak tam byly opičky, které bořily celý dům na stromě. A pak tam byla jedna obří gorila, která chtěla banány. Nejlepší je příběh o pejskovi Hafíkovi a velké díře, protože tam jsou jen obrázky a samé HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF, HAF a nakonec pejsek do díry spadl a pořád štěkal HAF.

sustrur6E
04.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Je to pěkná a zajímavá knížka o dvou kamarádech Andym a Terrym. Bydlí v třináctipatrovém domě. Píšou tam spolu knížky a už jich napsali celkem dost. Andy je vypravěčem. Andy ty knížky píše a Terry kreslí. Jaká dobrodružství zažijí? To se dozvíte samy. Knížka je pěkná líbí se mi a jde si jí (když máte čas) přečíst za jeden den.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 13 poschodí v seznamech

v Právě čtených4x