Zviazaní přehled

Zviazaní
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425411/bmid_zviazani-l3W-425411.jpg 4 374 374

Citová trilogie série

Román Zviazaní o manželstve a putách napísal jeden z najpopulárnejších súčasných talianskych spisovateľov. Vandino a Aldovo manželstvo sa tak ako mnoho iných nevyhlo nástrahám rutiny, vyčerpania, chladu. Napriek tomu prežilo. Alebo aspoň tak to na prvý pohľad vyzerá. Napriek tomu, že k zlomu v ich vzťahu došlo už pred mnohými rokmi, pri bližšom pohľade sú praskliny stále badateľné. Sú ako popraskaná váza, ktorá sa môže pri najmenšom otrase rozpadnúť. Alebo sa už rozbila, len si to nikto nechce priznať. Domenico Starnone napísal strhujúci príbeh o vzťahoch, rodine, rozviazaných a pritesných uzloch a o nevyhnutných následkoch našich činov.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Inaque

Lacci , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zviazaní. Přihlašte se a napište ho.

janina66
04.05.2024 3 z 5

No to byl depresivní poslech knihy. Být mužem, nechtěla bych mít doma ženu, jakou byla hádavá Vanda. A chudáci děti, doplatily na rozvrácené manželství. Dcera byla celá matka.
Naštěstí to nebyla dlouhá kniha. Překvapivý konec.

kopeceli
11.11.2023 3 z 5

Tkaničky nejsou odpočinková četba. Je to velmi podrobná sonda do rodiny rozvrácené nevěrou. Když jsem se pročítala těmi úvahami a vzpomínkami hlavních aktérů, padala na mne úzkost ze všech těch ztroskotaných rodin kolem mne.
A na konci stojím před otázkou: jaký pro mne měla význam? Nevím.

lea25
29.10.2023 4 z 5

Jak jedno rozhodnutí poznamená celý život.Slepovaný už je prostě vidět.

Knižní novinky (46. týden)

10.11.2019

Kniha Zviazaní v seznamech