Odešla do tmy

recenze

Odešla do tmy (2024) 5 z 5 / renulka16
Odešla do tmy

Kdyby se mě někdo zeptal, jaká kniha je pro mě v tuto chvíli top za tento rok, jednoduše řeknu, že tato novinka, kterou jsem měla možnost si přečíst díky spolupráci s Albatros media.

Odešla do tmy splňuje všechny parametry dokonalého thrilleru. Být tam víc krve, tak už není co vytknout.
Rodinná tajemství a drama jsou to nejlepší co může v knize být. Roky pohřešovaná dívka, vraždy, drogy, sexuální zneužívání. Pro někoho příliš, pro mě to nejlepší na čtení.

Byť má kniha celkem pomalé tempo, díky však všelijakým překvapením si toho ani nevšimnete. A vsadím se, že jakmile začnete číst, tak nepřestanete. Nebo alespoň já to tak měla. Pro mě opravdu strhující thriller, na který budu ještě dlouho myslet. Navíc jsou v knize flashbacky, které nám postupně odhalují minulost a souvislosti a to je prostě pecka.

Velmi ráda knihu doporučuji všem milovníkům thrillerů. Tuhle knihu minout nesmíte!

Odešla do tmy Odešla do tmy Claire Douglas

Do města přijela pouť – a jedna dívka zmizela. Jedné letní noci roku 1994 v ospalém přímořském městečku beze stopy zmizela šestnáctiletá Flora Powellová. O pětadvacet let později Flořina sestra Heather nakráčí do cizího domu, kde ... více