Ozvěna krve

recenze

Ozvěna krve (2024) 3 z 5 / renulka16
Ozvěna krve

Počátek nové série není vůbec špatný, ale mně osobně moc do noty nesedl. Ale je to tím, že já prostě drogový kartely moc nemusím. Ale nemění to fakt na tom, že série s Ninou Guerrerovou na mě zapůsobila mnohem více a i lépe se mi četla.

Ozvěna krve je příběh, kterému se rozhodně nedá upřít čtivost a dokonce v sobě ukrývá mnoho tajemství.
Hlavní hrdinka detektiv Cruzová je ženská, která si mě získala a nejen ona, ale i její noví kolegové, kam byla díky svému odhalení přesunuta. Bohužel mě ale při čtení rušilo její jméno, protože přece jen pod pojmem veranda si představím něco jiného, než jméno Veranda, coby naši hlavní hrdinku.

Co mě překvapilo byl fakt že hlavní tajemství knihy bylo zodpovězeno z v tom díle a že si to autorka nenechala na pokračování. Je to vlastně dobře, protože čekat by se mi opravdu nechtělo.

A ač mi toto téma příliš nesedlo, ráda se pustím do dalších dílů.

Ozvěna krve Ozvěna krve Isabella Maldonado

Detektiv Veranda Cruzová vede elitní protidrogový oddíl policie ve Phoenixu a má jediný, těžko splnitelný cíl: zničit nejmocnější zločinecký kartel na světě vedený Hectorem Villalobosem. Jen sama Veranda ví, že její posedlost kart... více