Recenzia

recenze

Lilly (2020) 5 z 5 / knihomolka_Boba
Lilly

Ďalšia kniha bola tiež veľmi zaujímavá. Čítala sa ľahko, mala som ju prečítanú za jeden deň, pretože som chcela vedieť, čo sa stane.

Matteo bol veľmi záhadný a preto som sa tešila, čo sa o ňom dozviem, aj keď nakoniec to bolo naozaj veľmi smutné, pretože osud ho v živote kruto potrestal. Napriek tomu sa však nedal a predieral sa životom ďalej.

Aj tu sa stretávame s tým, že sa pohľady postáv prelínajú a riešia sa tam aj iné dejové linky ako len tá Lilyina, ale postupne som si na to zvykla už pri prvej časti a musím uznať, že to má svoj zmysel.

Páčili sa mi rôzne zápletky a celá tá tajomná atmosféra. Síce to bolo občas naozaj smutné, pretože život dokáže byť krutý, no na druhej strane sa to skončilo dobre.

Denis je tiež veľmi záhadná osobnosť a podľa mňa bude za celým jeho problémom viac ako bol ochotný vyradiť, takže som zvedavá na pokračovanie.

Lilly Lilly Hana Repová

Ak nedokážeme odpúšťať, nie sme pripravení milovať...Kým Tine sa podarí ustáť manželskú krízu a spolu s manželom sa snažia nevracať do minulosti, pre Sebastiana je minulosť výzvou. Opúšťa rodičovský dom, aby sa dopátral pravdy.Den... více