Skvělá kniha

recenze

Ztracené vzpomínky (2024) 4 z 5 / Angie95
Ztracené vzpomínky

Angie_books IG

"Když to nevezmeme do svých rukou my, Gemmo, neudělá to nikdo."

Gemma si vystudovala školu AIC technika, chodí na screeningy myšlenek ,dostala dobrou práci, má skvělou rodinu, bezva kamarády a dokonce se stěhuje do svého. Když v tom je něco jinak...

Když se Gemma přestěhuje do nového bytu ,má zvláštní pocit, že něco není jak má být. Píše si deník a když si ho chce schovat , na místě najde jiný se svým rukopisem...jenže ona si ho nepamatuje.

Začínají se jí vybavovat a dokonce zdát věci, které nedávají smysl. Jako by se to někdy stalo. Rozhovory s lidmi,které nezná.
Začíná potkávat lidi,které nikdy neviděla a přitom cítí jakoby spolu zažili mnoho.

Když se objeví "Ezra" jehož jméno našla i v deníku dochází ji ,že k němu citila něco silného ,jenže neví že tenhle "Ezra" je ve skutečnosti Tom,který ji sleduje.

Když na to přijde a potká skutečného Ezru nemůžou se vystát. Doopravdy je to tak, že Ezra se jen bojí ,protože Gemma na vše zapomněla.

"Vymazat můžeš jen krátkodobou paměť,ale ne svalovou paměť, ani podvědomí, a ani emoce."

"Přestaň s tím už laskavě!myslíš si,že mě neštve, že jsem to všechno zapomněla? A ty se mi v té raně ještě rýpeš. Musela jsem být vážně mimo,když jsem se do tebe zamilovala."

Začínají tomu postupně přicházet na kloub.

Gemmu jsem si oblíbila, byla to normální holka co si na nic nehrála ,jen teda s kafem to dost přeháněla.
Bylo hezké číst když se poštuchovala s Oliverem (kamarádem) to jsem se i nasmála.
Líbilo se mi jak se snažila přijít na to co se jí stalo.
Zároveň mi to bylo strašně líto ,protože zapomněla nejdůležitější část života.

Skvělá byla Gemmy nejlepší kámoška Vika, která tam pro ni vždycky byla ať už šlo o cokoliv.

Ezra se ze začátku choval jak vůl.
Obrnil se aby mu nemohla ublížit kdyby o ní znovu přišel.
Pak už to byl ale miláček.

"Můj život je jako labyrint, ... A uprostřed jsi vždycky ty."

Ostatní postavy v knize byli taky skvělý, Leona bych prastila panvičkou po hlave za to jaky byl ,ale zbytek Jessy,Kraisler,Ajif a Tabby bylo bezvadní
Je to moje první knížka od autorky ,ale určitě ne poslední.

Ztracené vzpomínky Ztracené vzpomínky Lin Rina

Je to jen v její hlavě, nebo se to skutečně stalo? Od autorky bestselleru Kroniky prachu. Představ si, že přijdeš k lékaři se zlomenou rukou a na rentgenu se zjistí, že jsi v minulosti měla zpřelámané snad všechny kosti v těle.... více