Třetí díl žhavé série

recenze

Mrtvá říše (2024) 4 z 5 / Ann1307
Mrtvá říše

Třetí díl skvělé, nadupané série Divoká říše, která mě moc baví! :)
Nejprve se ale pojďme pozastavit nad tou nádhernou obálkou! To je prostě skvost!!

Tento díl se odehrává mimo jiné i v České republice, konkrétně chvíli v Praze a pak v Kostnici.
To mě moc bavilo, ač těch českých věcí tam vlastně moc nebylo, ale pár jo a ty jsem si moc užila.

Brexley zase jede bomby. Tentokrát v povstalecké skupině. Dozvídá se spoustu věcí sama o sobě a i o mocné kouzelné substanci, která se najednou stane hlavním tématem. Brexley se rozhodne ji vypátrat a cestou se dozví další detaily o své minulosti.

Konečně to sexuální napětí, které nás provázelo celé dva díly, vygraduje a je toho tam hoooodně :D

Třetí díl mě opět moc bavil, ale trochu míň než ty předchozí, nevím čím to bylo způsobeno.

I tak se moc těším na další díl, protože příběh byl samozřejmě zase zakončen tak, že bych nejradši okamžitě četla dál :D

Mrtvá říše Mrtvá říše Stacey Marie Brown

Po únosu povstaleckou skupinou se Brexley ocitá v nelítostném světě politiky, kde se lidé ani fae neohlížejí na následky. Život jí neulehčuje ani to, že její spojení s nechvalně proslulým Warwickem den ode dne sílí. Navíc se všude... více