Babu002 Babu002 komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Tessa se chová jako naivní blbka. Nedokážu si představit, že bych si něco začala s takových hovadem jako je Hardin. Hardin má prostě obrovský problém, který jednou přeroste v něco, co si nikdo z nás nebude chtít představit. Nechápu, jak některé puberťačky jsou tak naivní a stupidní, že se jim takovýhle druh vztahu může zamlouvat. Nechápejte mě špatně, já jsem taky puberťačka, ale prostě vím, že Hardin je na psychický úrovni plyšový opice.
Kniha byla čtivá, to se musí nechat.
O konci se vůbec nezmiňuji, protože to je jiný vesmír.

15.01.2021 1 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Moc se mi kniha líbila!
Corey je velice silná osobnost. Má můj velký obdiv.
Příběh je skvělý. Adam je úžasný, jen mu trvalo dlouho než se rozhodl, co vlastně chce.
Doporučuji!

10.05.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Hrozně jsem se těšila. Autorka je prostě skvělá!
Conora jsem si moc oblíbila ve Hře. Připomínal mi Deana, což je jen tak mimochodem moje nejoblíbenější postava, takže jsem si říkala, že to bude sranda. A taky že jo! Ale musím se přiznat, že jsem byla zvědavá, kdo je doopravdy ten pohodář Conor, kterého nikdy nic či nikdo nerozhodí. Nezklamal. Je skvělá postava!
Jejich vztah byl zajímavý pozorovat. Určitě skvělý díl, u kterého si člověk odpočine a taky zasměje!

Těším se až vyjde kniha The Legacy. Jsem zvědavá na jejich život, který je poté. Moc doufám, že to bude i u série Briar U, protože třeba Summer a Fitze bych rozhodně chtěla vidět.

09.05.2021 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Musím říct, že je to ještě lepší než první díl. Ta banda mi prostě přirostla k srdíčku.
Jako konec knihy mě hodně překvapil. Slza na konci ukápla, asi všichni víme kde.
Psala jsem to u prvního dílu, ale musím to zopakovat. Kaz mě prostě nepřestane fascinovat. Ten kluk je prostě třída. Člověk si říká, že nemůže překvapit a pak prostě zírá s pusou dokořán!
Je mi líto, že to končí, ale takovýhle zakončení bylo vážně ve stylu. Hlavně když bereme v potaz poslední kapitolu.
Doporučuji přečíst sérii!

15.04.2021 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Brenna a Jakey jsou super. Mám ráda tu chemii mezi nimi, která tam panovala celý díl.
Hodně jsem se nasmála nad knihou.
Doporučuji přečíst!

Lov Lov Elle Kennedy

Summer mě hrozně bavila. Už ve Skóre jsem se bavila nad bláznivou sestrou Deana, ale tady to bylo ještě lepší.
Fitze jsem si oblíbila. Postavy se mi velice zamluvily a jsem ráda, že se tam objevily i postavy z první série.
Bylo super se zase vrátit na Briar. Knihu doporučuji přečíst!

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Bomba!
Musím se přiznat, že mi tento díl přišel lepší než Kulti. Autorčin styl psaní mi sedí. Jako fakt.
Ten jejich vztah? Ten byl boží, hrozně jsem se nasmála. To jejich kočkování mě fakt bavilo. Ty dva jsou prostě skvostný!
Epilog byl úžasný! Jako vážně. Nechci tady psát, co se tam dělo, ale jako vážně, lidi, byl bombový!
Pobavila jsem se, ráda si přečetla o krasobruslení a koneckonců můžu jen srdečně doporučit!
A mimochodem ta obálka? Fakt se mi líbí. Koukala jsem, jak vypadá v originálu a musím dodat, že mi přijde, že ji máme hezčí. Fakt ji zbožňuju!

13.05.2021 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Nečetla jsem knihy On a My, na které tato kniha tak trochu navazuje, takže mi chvíli trvalo než jsem se začala orientovat v příběhu.
Trvalo mi chvíli než jsem si zvykla na Blakea, protože jsem se ještě nesetkala s chováním, které by bylo podobné tomu jeho.
Nakonec jsem si knihu užila. Byla to super oddechovka. :)
Doporučuji si to přečíst!

13.01.2021 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Dle mého nejlepší díl!
Líbí se mi, že na sebe nehupli hned po deseti stránkách jako postavy v předchozích dílech. V minulém díle jsem si Willa oblíbila, takže jsem se na jeho příběh těšila. Hannu jsem si taky oblíbila, ale mnohokrát jsem ji chtěla praštit trubkou, kvůli tomu, jak se zachovala k Willovi, ale jakoby na jednu stranu jsem jí chápala.
Těším se na další díl!

20.04.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Díl s Hunterem nezklamal, možná trošku slabší než díl s Jakem, ale rozhodně je to super kniha.
Doporučuji! :)

Omyl Omyl Elle Kennedy

To zase byla jízda!
Líbí se mi, že autorka napsala postavy, tak aby “vypadaly” reálně. Myslím to v tom smyslu, že postavy mají nějaké problémy. Nejsou dokonalé jako některé postavy v jiných knihách.
První díl se mi asi líbil více, ale tohle byla skvělá kniha.
Doporučuji! :)

06.01.2021 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

První díl byl tak skvělý, že jsem se musela hned pustit do dalších dílů!
Ellu jsem si ihned oblíbila. Svou osobností a hlavně tím, že většinu tich špatností, co jí provedli, jim vrátila i s úrokama :D
Nejsem si jistá, kterého z nich mám nejradši, ale možná to bude Easton :D

31.12.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Příjemná oddechovka nyní na léto, navíc mě příběh překvapil, takže super!

03.07.2021 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Knihu jsem četla před nějakou dobou.
Sice jsem očekávala více romantiky, ale i tak jsem byla nadšená z jejich příběhu.
Ze začátku mě fakt štvalo to ‘kadí’, ale jako po nějaký době už mi to ani nepřišlo :D
Bylo to čtivý, zasmála jsem se a fotbal mi přišel opravdu jako zajímavé téma!

13.05.2021 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tessa je naprosto vymaštěná, jako promiňte, ale když si vědomě začnete s takovým hovadem jako je Hardin, tak to je jiný level.
Hardin je zralý na psychiatrii s tím jaký to je magor. Tessu ani nedokážu vystihnout, protože mi na ní nestačí slova. Jestli se tohle holkám líbí, tak to je fakt smutné, no.
Příběh se točí furt okolo jednoho: hádka, sex, usmíření, a takhle pořád dokola.
Dle mého, filmové zpracování si tato série nezaslouží. Existuje mnoho, ale fakt sakra mnoho knih, co si to zaslouží.
Kniha mi nic do života nedala, naopak sebrala mi spoustu mozkových buněk.

15.01.2021 1 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Kniha je velice čtivá, takže mi čtení zabralo zhruba den. Příběh se mi líbil. Všechny postavy mi přišly sympatické, ale musím říct, že nejradši mám Deana.

30.12.2020 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Pane jo…musím se přiznat, že mě ta kniha velice překvapila. Obě postavy mi sedly, takže jsem si celý jejich příběh užila.
Téma mi přijde originální. Opravdu jsem si čtení užila.
Velký plus má čtivost!

06.07.2021 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Musím se přiznat, že jsem měla předsudky k tomuto dílu.
Proč?
Protože jsem Sabrinu neměla ráda. Kvůli chování k Deanovi ve Skóre. Ale nesuďte knihu podle obalu.
Někdy jsem si říkala, že je hrozně praštěná, ale koneckonců jsem si ji taky oblíbila.
Tucker je úžasný. Upřímně? Podle mě jediný z tý čtyřky, kdo by se takhle dokázal popasovat s dítětem.
Fitze žeru. Hrozně moc!:D Přijde mi hrozně skvělý. Přišlo mi úžasné, jak to probíhalo zároveň se Skórem. Škoda jen, že i tady nebyla Summer, protože lidi, ta holka je skvělá. Chtěla jsem vidět víc z večera, kde balila Fitze.
Díl skvělý, vtipný o tom žádná a velmi čtivý.

27.03.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Bylo to fajn čtení.
Líbí se mi, že autorka na nic nečekala a napálila to tam, chtěla bych říct romantiku, ale to nemá s romantikou nic společného :D. Kniha byla příjemná změna od fantasy, co hodně čtu.

13.01.2021 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Postavy byly sympatické, kniha čtivá a příběh super.
Už mám rozečtený druhý díl, protože jsem prostě nemohla odolat!

10.08.2021 5 z 5