marketa3815 marketa3815 komentáře u knih

Ztraceni v čase Ztraceni v čase Petra Braunová

Naší devítileté dceři se knížka moc líbila.

16.05.2024 5 z 5

Jak vycvičit draka Jak vycvičit draka Cressida Cowell

Četla naše devítiletá dcera, moc se jí líbilo a pokračuje hned dalšími díly.

07.05.2024 5 z 5

Jak se stát pirátem Jak se stát pirátem Cressida Cowell

Četla naše devítiletá dcera, série ji moc baví, ale v tomhle díle se jí nelíbilo, že se Bezzubka šťoural v nose.

07.05.2024 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Tohle se bohužel nedá, neprokousala jsem se ani do pětiny knížky, větší nudu jsem už dlouho nečetla.

03.05.2024 odpad!

Jirka v ráži Jirka v ráži Richmal Crompton

Četla naše devítiletá dcera a dost se u toho nasmála.

25.04.2024 5 z 5

Zajatci Minecraftu Zajatci Minecraftu Petr Heteša

Naší devítileté dceři se líbila knížka moc. Chtěla by další díly. A prý má strašnou chuť si zahrát Minecraft a taky nějakou virtuální realitu.

23.04.2024 5 z 5

Město v oblacích Město v oblacích Tony Abbott

Všechny 4 díly naše devítiletá dcera přečetla během 2 dnů, takže to asi není úplně špatné, ale nevypadá ani nijak nadšeně, takže zřejmě čistý průměr.

22.04.2024 4 z 5

Skryté schodiště a kouzelný koberec Skryté schodiště a kouzelný koberec Tony Abbott

Devítileté dceři se knížka celkem líbila, ale už je pro ni asi moc jednoduchá, víc si ji možná užijou menší čtenáři. Hodnotí mezi 3 a 4*.

22.04.2024 4 z 5

Pohoršovna Pohoršovna Daniela Fischerová

Naši devítiletou dceru knížka moc nebavila a dává jen 3 hvězdičky. Myslím, že 90% vtipů vůbec nerozuměla. My s manželem jsme se naopak bavili velmi a dáváme plný počet. Pro devítileté děti to prostě není.

21.04.2024 3 z 5

Alma a Svět obrazu Alma a Svět obrazu Lucie Paulová

Devítileté dceři se celkem líbilo, i když míň než Elvíra, strašidlo z kontejneru. Líbil se jí dobrodružný příběh, historické pozadí ji nezajímalo a neocenila ho.

21.04.2024 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

I když je knížka dobrá a ráda bych ji přečetla celou, bohužel musím skončit se čtením už ve čtvrtině. Věděla jsem, o jaké téma půjde, ale netušila jsem, že kvůli tomu nebudu moci spát.

16.04.2024

Zlodějíček z pátých hradeb Zlodějíček z pátých hradeb Ilka Pacovská

Naše devítiletá dcera doposlouchala jen do poloviny, pak se to prý zvrtlo v nesnesitelnou nudu a strašnou blbost, takže druhou půlku už poslouchat nechce a přeskočila rovnou k dalšímu dílu.

14.04.2024 2 z 5

Sesterstvo ve Snové říši Sesterstvo ve Snové říši Lucie Hlavinková

Devítiletou dceru tenhle díl bavil víc než první a třetí, zatím nejvíc ze všech. Poprvé mě nutí, abych si přečetla taky. Tak asi pro devítileté holky dobré.

10.04.2024 5 z 5

Kočkopes Kvído Kočkopes Kvído Miloš Kratochvíl

Četla naše devítiletá dcera, knížka se jí líbila, jednu hvězdičku strhává, protože je to prý pro menší děti.

04.04.2024 4 z 5

Ostrov přeludů Ostrov přeludů Emily Rodda (p)

Četla naše devítiletá dcera, první série prý byla lepší, autorce podle ní dochází nápady, ale i tak to stačí na 4*.

31.03.2024 4 z 5

Jeskyně strachu Jeskyně strachu Emily Rodda (p)

31.03.2024 4 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Poslouchala naše devítiletá dcera, pro tenhle věk je série prostě úžasná, moc ji baví a chce poslouchat pořád dál. Půjčila si i knížku, taky se jí líbí, ale z ilustrací není nadšená. Vzhledem k tomu, že jde o knížky pro děti, zasloužily by si lepší formát s velkými barevnými ilustracemi. Tímhle dílem skončila. Zkoušela ještě další dva -Zlodějíček z pátých hradeb a Dračí cejch, ale oba zhruba v polovině odložila s tím, že je to nuda.

28.03.2024 5 z 5

Průvodce ztracených Průvodce ztracených Ilka Pacovská

Devítileté dceři se opět líbilo hodně a hned se pouští do poslechu dalšího dílu.

24.03.2024 5 z 5

Vrať drakovi, co je jeho Vrať drakovi, co je jeho Ilka Pacovská

Poslouchala devítiletá dcera a díl se jí opět hodně líbil, hned se pouští do dalšího. Tenhle svět draků, sirén, jednorožců, trpaslíků a lidí si opravdu zamilovala.

19.03.2024 5 z 5

Sesterstvo a nejoblíbenější barva na světě Sesterstvo a nejoblíbenější barva na světě Lucie Hlavinková

Četla naše devítiletá dcera a celkem se jí to líbilo, takže asi bude pokračovat i v dalších dílech.

16.03.2024 4 z 5