Marketplace Marketplace komentáře u knih

Dominika na cestě Japonskem Dominika na cestě Japonskem Dominika Gawliczková

(SPOILER) Zajímavý pohled do Japonska z pohledu cestovatelky na motorce. Knížka se čte docela dobře. Je zde spousta krásných fotografií. Konec knihy je ale viditelně velmi rychle dopsaný a zhruba polovina cesty je na cca15 stránkách, což je docela škoda a ubírá to na kvalitě knížky.

29.07.2023 4 z 5

Rybář Jarmil Koloušek Rybář Jarmil Koloušek Dominik Landsman

Kniha má zatím docela dobré hodnocení (84%) a tak jsem dal Dominikovi ještě jednu šanci. Teda, čekal jsem víc zábavy, ale abych nekřivdil, přečíst se to dalo. Leč z tématu se dalo určitě vytěžit mnohem více zábavy, ale celé to bylo spíš nesmyslně přehnané. Holt rybáři.

21.07.2023 3 z 5

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Moc hezky napsaná knížka a spousta krásných fotek. Lucka popisuje nejen klady, ale i zápory stezky Českem, naštěstí to pozitivní vždy převládne a tak je kniha krásnou motivací sbalit se a vyrazit na cestu také.

21.07.2023 5 z 5

Umějí stromy mluvit? Umějí stromy mluvit? Cressida Cowell

Taková pěkně ilustrovaná jednohubka. Neurazí, nenadchne.

05.07.2023 3 z 5

Zuřící lev Zuřící lev Roman Bureš

Kniha se četla moc dobře. Stále napínavý děj zasazený do historických skutečností. Leon je prostě charakter. Otázkou zůstává, jestli má cenu číst toto autorem přepracované dílo nově pod názvem Leon...

Kuchyň Kuchyň Eva Krčmáriková

I když je kniha již docela stará, tak spousta věcí je ještě aktuální.

05.07.2023 3 z 5

Jak myška hledala kamarády Jak myška hledala kamarády Nina Mav Hrovat

Kniha je pěkně ilustrovaná a krátký příběh není špatný. Na konci knihy je i anglická verze pohádky.

05.07.2023 4 z 5

Ti otravní králíci Ti otravní králíci Ciara Flood

Super, super a ještě jednou super. Knížka se moc líbí všem a hlavně dvouleté dceři. Knihu jsme si půjčili v knihovně, ale uvažuji o jejím zakoupení. Příběh sice známe všichni nazpaměť, ale je prostě boží. K tomu nádherné obrázky. Vřele doporučuji.

Mise na planetě Mise na planetě Michael Mammay

Příloha časopisu pevnost, která velmi mile překvapila. Z počátku detektivka se postupně stává akčňárnou. Tak nějak jsem vše odhadoval jinak. Konec byl zajímavý.

05.07.2023 5 z 5

Tlapková patrola - S tlapkami v Adventure Bay Tlapková patrola - S tlapkami v Adventure Bay kolektiv autorů

Tlapky u naší dcery momentálně vedou, takže i toto je oblíbená knížka. Málo textu, zato spousta obrázků k povídání.

Lumpíček a Rošťanda Lumpíček a Rošťanda Zuzana Pospíšilová

Pěkná pohádka, kapitoly jsou dlouhé tak akorát :-)

05.07.2023 4 z 5

Travel Bible - Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu Travel Bible - Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu Matouš Vinš

Knihu mám koupenou již několik let, ale k jejímu přečtení mě donutila až čtenářská výzva. 2 autoři. Kniha maličko zastarala, ale většina je pořád aktuální. Některé části mi přišly zbytečně zdlouhavé.

02.07.2023 3 z 5

Příhody malého Kořínka Příhody malého Kořínka Ljuba Štíplová

Osobně mě pohádka moc nenadchla, ale je docela poučná, o tom není pochyb.

15.06.2023 3 z 5

Tlapková patrola - Tlapky chrání přírodu Tlapková patrola - Tlapky chrání přírodu kolektiv autorů

Dceři se knížka moc líbila a to je hlavní. Škoda jen, že je to jen jede příběh. Takže 4*

05.06.2023 4 z 5

Tlapková patrola - Tlapky chrání zdraví Tlapková patrola - Tlapky chrání zdraví kolektiv autorů

Dceři se knížka moc líbila a to je hlavní. Takže 5*

05.06.2023 5 z 5

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! kolektiv autorů

Dceři se knížka moc líbila a to je hlavní. Takže 5*

30.05.2023 5 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Další úžasná kotletovka. Děj je plný zvratů. Dost mě bavil přístup Amandy jako předáka. Super byly odbory a spousta dalšího. Svět Legie se nám pomalu vybarvuje. Jednoznačně 5*.

17.05.2023 5 z 5

Jak se máš, Eliško? Jak se máš, Eliško? Lucie Sunková

Jednohubka na dobrou noc. Dcerce se líbila.

13.05.2023 4 z 5

Pohádky ovčí babičky. O vlčích Vánocích Pohádky ovčí babičky. O vlčích Vánocích Dagmar Spanlangová

Pěkné knižní zpracování televizní pohádky.

13.05.2023 4 z 5

Úsměvné starosti vrabce Kašpara Úsměvné starosti vrabce Kašpara Jitka Vítová

Oblíbená knížka dvouleté dcery. O ptáčcích na vyvedených obrázcích jsme si museli po přečtení několikrát povídat.

11.05.2023 5 z 5