Marketplace Marketplace komentáře u knih

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Po viru omega a kanibalech další přečtená kniha od tohoto autora. Bestie - a to doslova. Napínavé, děsivé a ne tak nechutné jako kanibalové.

18.02.2023 5 z 5

Srandičky kočičí partičky Srandičky kočičí partičky Agnieszka Stelmaszyk

Docela pěkné pohádky.

18.02.2023 4 z 5

Ateliér špičatých klobouků 1 Ateliér špičatých klobouků 1 Kamome Širahama

Docela pěkný komiks, který byl jako příloha časopisu Pevnost. Nicméně po dalších dílech netoužím.

18.02.2023 4 z 5

Bing - Pohádky na dobrou noc Bing - Pohádky na dobrou noc kolektiv autorů

Oblíbené postavičky naší dcery v knižní podobě. Nenáročné čtení a ilustrace pro nejmenší.

29.01.2023 5 z 5

Aga Aga František Kotleta (p)

Aga je super. Je to zase dobrá Kotletovka se spoustou akce a hlášek.

Kamil neumí lítat Kamil neumí lítat Jennifer Berne

Krátká, hezky ilustrovaná pohádka.

Neplechy čerta Zbrklíka Neplechy čerta Zbrklíka Sandra Dražilová Zlámalová

Moc hezké ilustrace. Jednotlivé pohádky jsou pěkné a dlouhé tak akorát.

Človíček a Človíčka Človíček a Človíčka Pavel Teisinger

Moje oblíbené večerníčky. Už jsme si s dcerou četli Človíčkova dobrodružství a ty se mi zdáli o fous lepší.

Mera: Proti proudu Mera: Proti proudu Danielle Paige

Jen málo komiksů mě zaujalo jako tenhle. Povedená kresba a celkem zajímavý děj.

Oko čarodějnice Oko čarodějnice Nelly Černohorská

Taková krátká jednohubka. Ani ne tak strašidelné, ale napětí tam je. Docela dobrá knížečka.

23.12.2022 4 z 5

Tak na tuhle perlu od Kotlety jsem se chystal dlouhlo. Super počteníčko. Kniha má spád a ani chvilku jsem se nenudil.

23.12.2022 5 z 5

Tajemství rodiny M. Tajemství rodiny M. Pavlína Jurková

Pěkný příběh. Po přečtení dětem hrozí, že budou chtít potkana :-)

Bůh hromu znovuzrozený Bůh hromu znovuzrozený Jason Aaron

Kresba není pěkná a je chaotická, to samé příběh. K tomu některé hůře čitelné fonty. Za mě 0 bodů. Ale netvrdím, že se to jiným čtenářům nebude líbit.

23.12.2022 odpad!

Kolo osudu Kolo osudu Barbara Cantini

Taková knížečka na 1 večer. Nečekaný konec, ale jinak mi to přišlo takové o ničem.

18.12.2022 2 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Hned začátek knížky je nudný a vůbec mě nebavil. Hláška:"Do prasečí řiti",je trapná a v knížce se objevuje extrémně často. Druhá část knížky byla zajímavější. Snad vyjde další díl dříve a jeho kvalita stoupne.

04.11.2022 4 z 5

100 nejznámějších pohádek pro unavené rodiče: Z celého světa 100 nejznámějších pohádek pro unavené rodiče: Z celého světa Michaela Tychtlová

Vypadalo to na krátké a pěkné pohádky, zůstalo u toho krátké. 100 nejznámějších pohádek z celého světa? Já jsem znal tak jednu nebo dvě. Některé byly sice docela pěkné, ale většina mě ani dceru nezaujala.

13.10.2022 2 z 5

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

Po slabším a klidnějším třetím díle, přichází opět Kotleta a je tu zase pekelná jízda kapitána Bouchače a lorda Mrdáka. Legie mě prostě baví. Kniha má spád a člověk se ani chvilku nenudí. Nechybí spousta super hlášek. Už se těším na Agu.

13.10.2022 5 z 5

Šprti & frajeři Šprti & frajeři Kristýna Sněgoňová

Teda, Amanda byla celou dobu jízda, tady byla první polovina knihy strašně rozvláčná. Zhruba 150 stran by šlo napsat na 50, aby byl děj trochu svižnější. Pak následovalo to, co jsem od knihy očekával. No a poslední kapitola... ta byla tak strašně rychlá, že by se slušelo vše trošku rozepsat. Takže mírné zklamání. No Kotleta to není. A celou dobu jsem si říkal - klobouk???! Proboha proč taková blbost?

02.10.2022 4 z 5

Užvaněný milionář Užvaněný milionář Gerry Duggan

Co to proboha je za slátaninu? Příběh absolutně o ničem a tak to nezachránila ani celkem povedená kresba. Dal bych 0.5 hvězdy, ale to bohužel pro tento komiks nejde.

16.09.2022 odpad!

V Krvavém pásu V Krvavém pásu Jakub Mařík

3. díl série nezklamal. Tentokrát jsme se podívali pod štít těžební stanice. Na několik vesmírných plavidel včetně Salamis a poodhalili se tajemní Korzáři. Pecka. Těším se na další díl a dávám si autora mezi oblíbené.

16.09.2022 5 z 5