Marketplace Marketplace komentáře u knih

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

Tak trochu hororový díl šmrncnutý hvězdnou bránou. Čte se to dobře, objeví se nový nepřítel. Děj celé série se ale nijak zásadně neposouvá. A přijde mi, že se autorka snaží být docela drsná, ale ke konci dost vyměkne.

21.04.2024 5 z 5

Králíček Toníček Králíček Toníček Tereza Shalvarova

Takové pěkné pohádky před spaním. Dlouhé tak akorát.

21.04.2024 4 z 5

S Medovníčkem do pohádky S Medovníčkem do pohádky Jan Lebeda

Pěkné pohádky a obrázky. Člověk se ještě dozví zajímavé věci o včelkách.

05.03.2024 5 z 5

Nejznámější pohádky Nejznámější pohádky kolektiv autorů

Pěkné obrázky. Klasické pohádky. V knize je jich 5.

02.03.2024 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Tak toto bylo velmi čtivé. Knihu za necelé 3 dny jen tak nedám, ale tohle jsem musel brát do ruky každou volnou chvilku. Jak to dopadne? A ten mráz po zádech, že podobné příběhy se skutečně dějí...

02.03.2024 5 z 5

Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1 Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1 Fuse

Originální, místy vtipné. Docela pěkné.

02.03.2024 3 z 5

Místa, kam se nechodí Místa, kam se nechodí Jakub Venglář

Pěkné čtení o místech kam se moc často nechodí. Se spoustou názorů autora souhlasím. Mám však jen menší zkušenost s cestou po Rumunsku a místními psy.
Už dlouho jsme nikam nevyrazili, tak trochu i závidím, ale vlastně nám ve stejné činnosti moc věcí nebrání.

25.02.2024 4 z 5

Maková panenka a motýl Emanuel Maková panenka a motýl Emanuel Václav Čtvrtek (p)

Pěkné pohádky. Dlouhé tak akorát. Známé z tv.

25.02.2024

Zombie apokalypsa Zombie apokalypsa John Crunch

Zombie docela dobrý, ale ten zbytek nic moc. Nebudu spoilerovat, ale podle mě jedna ze slabších knih s tímto tematem.

25.02.2024 3 z 5

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Tak nevím proč mě tento večerníček nikdy nebavil, ale knížka je super. Přečteno 3leté dceři.

25.02.2024 5 z 5

Yarminův syndrom Yarminův syndrom Petr Heteša

Po přečtení jedné Hetešovy povídky sahám po této knize a už mám v plánu další. Bylo to zábavné, čtivé i trochu napínavé. Takové pohodové čtení.

25.02.2024 5 z 5

Buddhovy pohádky na dobrou noc Buddhovy pohádky na dobrou noc Nagaraja Dharmachari

Pohádky jsou pěkné, dlouhé tak akorát. Obrázky taky fajn.

01.02.2024 4 z 5

Sudetenland Sudetenland Leoš Kyša

Bylo to čtivé, i trochu napínavé a nebyl to Kotleta. Tedy méně akce, sexu a magie... nicméně pěkný počin z detektivního ranku. Uvítal bych neprozrazení konce knihy zhruba ve 2/3 - byl to takový menší spoiler. Za to hvězda dolu. Jinak fajn.

24.01.2024 4 z 5

Jednou ranou Jednou ranou ONE (p)

One punch man - one star. Bože, to je zase ulítlá ptákovinka. Spouta řežby, málo textu a příběh skoro žádný.

14.01.2024 1 z 5

Všechny cesty vedou do Santiaga Všechny cesty vedou do Santiaga Ladislav Zibura

Opět parádní čtení. Sposta příběhů, myšlenek, vtipu a návrat k pěšímu putování. Těším se na přednášky a snad další knihy od Ládíka.

13.01.2024 5 z 5

Jen počkej! : 4 příběhy Jen počkej! : 4 příběhy Felix Solomonovič Kamov (p)

Návrat do dětských let. Bývaly to jedny z nejhezčích pohádek a stále jsou.

07.01.2024 4 z 5

Zbrklík a čertidlo Zbrklík a čertidlo Sandra Dražilová Zlámalová

Pěkný příběh. Délky jednotlivých kapitol pohádky jsou tak akorát a navíc nádherné ilustrace.

07.01.2024 5 z 5

Nesmír Nesmír Karel Šiktanc

Asi se tento typ poezie mnoha lidem líbí a tak jsem si to zkusil přečíst, leč nijak mne to neoslovilo. Tyto texty jsem nikdy nijak nechápal a nedává mi to prostě smysl. Nicméně pro někoho to může být nesmírné pohlazení pro duši. Pro mě né.

02.01.2024 1 z 5

Nebo je obojím? Nebo je obojím? Mark Waid

Další komiks získaný jako příloha časopisu Pevnost. Tentokrát jeden z těch lepších. Dokonce i příběh není úplně špatný.

27.12.2023 3 z 5

Mám v posteli mrože Mám v posteli mrože Ciara Flood

Je to pěkné, krátké, roztomilé, ale králíci jsou prostě lepší.

27.12.2023 4 z 5