mot33 mot33 komentáře u knih

Osm dní z léta Osm dní z léta Roman Cílek

Klasická detektivka s poručíkem Malinou.

16.08.2020 4 z 5

Armáda Armáda Miroslav Žamboch

Super kniha povídek která se táhne světem magie a zanechává za sebou jen mrtvé a spálenou zem.

21.06.2020 5 z 5

Dobrá kniha ,ale já jí četl dost dlouho jelikož výpovědi jsou stále stejné ,a člověk to musí chvílku vstřebávat .Ale jinak hodně dobrý kousek.

31.05.2020 4 z 5

Počkej, zajíci! O žních Počkej, zajíci! O žních Aleksandr Jefimovič Kurljandskij

Ten kombajn byl velký ,tak snad by mohl vlk konečně alespoň málo vyhrát,a ono zas ne.

17.05.2020 5 z 5

Počkej, zajíci! - Projížďka na vodních lyžích Počkej, zajíci! - Projížďka na vodních lyžích Aleksandr Jefimovič Kurljandskij

Klasika vlk opět prohrává tentokrát na vodě.

17.05.2020 5 z 5

Plyšákokalypsa Plyšákokalypsa Carlton Mellick III

Námět dobrý ,ale číst podruhé již nebudu.

02.05.2020 4 z 5

Bílí baroni: bílé pláště v zajetí zelených mozků Bílí baroni: bílé pláště v zajetí zelených mozků Jiří Kučera

Švandrlík to není mohlo to mít o 100 až 200 stránek míň ,ale číst se to nechalo ,vcelku to bylo dobré.

08.03.2020 4 z 5

Smolný Petr Smolný Petr Pawoł Nedo

známé i neznáme povídky či pohádky plné zvířat strašidela obyčejných lidí.

14.02.2020 4 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Roald Dahl

Co dodat Dahl je prostě machr a knihy pro mládež nemají chybu.

19.01.2020 5 z 5

Na tatranské kolibě Na tatranské kolibě Josef Jirsík

Krásná knížka a prátelství dvou chlapců ve slovenských horách,řekl bych takový junácká reklama na vstup do junáka.

01.01.2020 4 z 5

Stribur Stribur Vlado Ríša

Za mě ano mám Ríšu rád jen je škoda že se celá kniha neodehrává v česku,a zabrousí za tvory až do Irska.

08.12.2019 4 z 5

Pod junáckou vlajkou Pod junáckou vlajkou Jaroslav Foglar

Klasický Foglar za mě ano.

17.11.2019 4 z 5

Vánoční bestiář Vánoční bestiář John Kenn Mortensen

Super ilustrace strašidla den po dni ,žádné velké rozepisování prostě stručně a rychle.

02.11.2019 5 z 5

Smrt Zajdy Munroa Smrt Zajdy Munroa Nick Cave

Za mě ano ,podle dalších komentářů jsem čekal spíš něco tvrdšího,ale kniha mě mile překvapila.

28.10.2019 4 z 5

Pohádky s Hvězdičkou Pohádky s Hvězdičkou Ludvík Středa

Krásné povídky o panu Hvězdičkovi ,který na zemi zažívá krásné chvilky,super ilustrace Holý.

16.06.2019 5 z 5

Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala Velká kniha vtipu Honzy Vyčítala Jan Vyčítal

Super kousek myšáky a trampy H.Vyčítala miluji už od mládí.

01.06.2019 5 z 5

Dračí chůvy Dračí chůvy Petr Kopl

Klasický kousek ze čtyřlístku daný do jedné knihy,za mě ano.

07.04.2019 5 z 5

Krakonoš Krakonoš Paul Johannes Praetorius

Takové až místy psané staročeštinou ,ale jinak v pořádku ,zábavné až místy humorné.

07.04.2019 4 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Poměrně svižně čtivá kriminálka zasazena do historie,klasika Červeňák není co dodádvat jen přečíst.
Mohu doporučit.

10.03.2019 4 z 5

Jak se hledá perla Jak se hledá perla Václav Matějka

Super kniha napsaná lehkou rukou o mladí a konci války.Žádné příkrasy prostě asi tak to prostě bylo.

02.02.2019 5 z 5