Moudd Moudd komentáře u knih

Bez bontonu, bez konvencí Bez bontonu, bez konvencí Marcela Mlynářová

Tohle už fakt ne.

01.04.2023 odpad!

I v blázinci se dá žít I v blázinci se dá žít Marcela Mlynářová

Mivala jsem ji ráda, její první knihy byly čtivé, zábavné a plné humoru.
Ale nic z toho už neplatí. Bohužel.

01.04.2023 odpad!

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Autorka patří mezi mé oblíbené spisovatele,ale takhle kniha se mi líbila o dost méně než jiné. Vůbec jsem se nemohla začíst a nějak mě to nechytlo.
V prosinci má vyjít nová kniha Osamělá noc,tak doufám, že se mé nadšení vrátí.

01.04.2023 3 z 5

Buď hodná Buď hodná Irena Piloušková

Dobrý příběh, prokreslené postavy, skvělá slovní zásoba i popisy. Velmi čtivé,za mě naprostá spokojenost.

01.04.2023 5 z 5

Velmi čtivé a zábavné. Těším se na pokračování, které by mohlo vyjít už letos.

Bílá paní Bílá paní Roman Kulich

Mě se to líbilo, přímo mě vtáhlo do děje a prožívala jsem vše s Miškou. Vánice, mráz, všude kolem bílo,boj o život.
Dobrý popis postav, pocitů a přírodních živlů.

01.04.2023 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Hezky se čte,ale bohužel hodně brzy mi bylo jasné,kdo za tím vším stojí.Doufala jsem,že se aspoň částečně mýlím a ještě mě čeká překvapení,to se ale nestalo.Hlavní hrdinka mi nesedla svou naivitou a bezvýhradnou důvěřivostí.Jinak si myslím,že pro toho,kdo čte thrillery jen zřídkakdy,to může být napínavější,než pro pravidelné čtenáře thrillerů,kteří už hodně předvídají a odhadují.

17.05.2018 3 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

Opravdu čtivé od začátku do konce.Záhady,napětí,překvapení.Zase jsem si jednou knihu pěkně vychutnala:-)

14.05.2018 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Za mne zklamání,rozvleklý román bez napětí.Dočetla jsem jen proto,že jsem přeskakovala a stále čekala,že se přece jen něco nečekaného,zajímavého stane.

10.05.2018 1 z 5

Kamkoli půjdeš Kamkoli půjdeš Camilla Way

Dobrý psychothriller.Do konce jsem nevěděla,jak se to všechno vyvine a dopadne.Dobře se četlo.

06.05.2018 5 z 5

Neplakej Neplakej Mary Kubica

Dobré,ale trochu rozvleklé.První polovinu knihy se skoro nic nedělo,zato poslední třetina byla nabitá dějem i zvraty.Ta neměla chybu!Kdyby se zredukoval počet stran první půlky,knize by to jen prospělo.

03.05.2018 3 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Perfektní barvitý popis sibiřské přírody a lidí,žijících v zapadlých osadách.Tamní realita = bezútěšnost,beznaděj,ponurost.

30.04.2018 4 z 5

Mám ráda záhady,o Djatlovově výpravě jsem už hodně četla v časopisech i na netu,takže kniha byla jasná volba.Záhada se tu samozřejmě nevyřeší,ale je tu spousta fotek účastníků i místa,popis jejich povah,události během cesty,dochované dokumenty....Tak nějak to člověku celou výpravu více přiblíží.

29.04.2018 5 z 5

Zeměpisná šířka nula Zeměpisná šířka nula Windsor Chorlton

Úžasná,napínavá kniha.Hodně čtivá.Přesvědčila i 3 teenagery z příbuzenstva,že některé knihy stojí za to přečíst.

29.04.2018 5 z 5

Osudné rozhodnutí Osudné rozhodnutí Jilliane Hoffman

Zajímavé,napínavé,zvláštní.Mě se kniha líbila,přečetla jsem ji během 2 večerů.

28.04.2018 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Moc se mi to líbilo,dobře čtivé a napínavé.Zvraty,falešné stopy,ani chvíli jsem se nenudila.Byla jsem opravdu zvědavá,jak to dopadne.

Sestup Sestup Tim Johnston

Já jsem od toho čekala víc.Kniha se mi zdála zbytečně rozvleklá,bez spádu.Přiznávám,že jsem místy přeskakovala,protože mě nudila.

28.04.2018 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Kniha se mi líbila,ale byla zbytečně rozvleklá.Kdyby autor zredukoval nejméně o 50 stránek,kniha by dostala větší spád a byla čtivější.

28.04.2018 3 z 5

Úžasná kniha příběhů ze života.Zajímavé osudy i popis šumavské přírody.Jedna z nejlepších knih,co jsem v posledních letech četla !

Hana Hana Alena Mornštajnová

Zajímavá kniha,dobře se četla.