NelaMaty NelaMaty komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Hodně dobré čtení!

07.06.2024 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Úžasná kniha plná emocí. Konec jsem probrečela.

28.04.2024 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Výborné čtení.

29.03.2024 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Autora mám moc ráda, bohužel téma války a armády nemám ráda a v knize jsem se občas ztrácela.

22.03.2024 2 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Výborná kniha.

27.11.2023 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Musím dát hvězdičku dolů, ale to jen proto, že vesmírné scifi není můj oblíbený žánr a že většině fyzikálních a chemických věcí jsem vůbec nerozuměla. Jinak oceňuji děj, čtivost i vzdělanost autora v oboru.

16.10.2023 4 z 5

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Opravdu silný příběh. Přečteno za víkend.

30.08.2023 4 z 5

Host na večeři Host na večeři B. P. Walter

Zdlouhavá, v půlce jsem ji málem odložila. Četla jsem ji hrozně dlouho a musela jsem se premáhat. Posledních 50 stran bylo lepších, ale i tak...čekala jsem mnohem víc.

02.07.2023 2 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Za mě super oddechovka s kapkou erotiky a otevřeným koncem, což mě nutí přečíst si další díl. Kniha splnila moje očekávání a budu doufat, že každý další díl bude lepší a lepší.

19.04.2023 4 z 5

Podívej se podruhé... Podívej se podruhé... Dagmar Digma Čechová

Autorka nikdy nezklame. Ještě se mi nestalo, že bych knihu od ní ohodnotila jinak, než plným počtem hvězdiček - taky že zaslouženě. Také bych ocenila delší konec, přikláním se tedy k názoru ostatních čtenářů. Na celkovém hodnocení knihy, to ale nemá absolutně žádný vliv, byla prostě skvělá.

22.03.2023 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Při čtení této knihy jsem cítila snad všechny emoce. Byl to krásný, ale zároveň smutný příběh plný hrdinů. Po přečtení jsem si musela poslechnout skladbu Incendio - doporučuji.

16.03.2023 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Parádní čtení. Téma z prostředí sekty mě ohromně bavilo.

05.03.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Jednoznačně krásné čtení, pohlazení po duši.

26.02.2023 5 z 5

Když teče krev Když teče krev Stephen King

Jako průměr bych hodnotila akorát tak první (Telefon pana Harrigana ) a poslední (Krysa) povídku. Chvilkami jsem myslela, že knihu ani nedočtu. Za mě je nejvíc nápaditá ta obálka :-D

14.02.2023 1 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Výborné čtení.

22.01.2023 5 z 5

Kaligrafie zlomu Kaligrafie zlomu Emily Itami

Za mě hezký, krátký příběh o ,,normálním běžném životě" japonské ženy, matky, manželky. Nic co nadchne ani, ale ani neurazí. Za mě musím dát ale hvězdičky dolů za hromadu japonských slov. Knihu jsem četla jako e-pub a bylo opravdu zdlouhavé hledat význam slova na konci knihy.

21.12.2022 3 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Celkově se mi kniha líbila, ale souhlasím, že byla trochu zbytečně zdlouhavá, proto dávám hvězdičku dolů.

12.12.2022 4 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Musím dát dolů jednu hvězdičku a to za konec knihy. Myslím, že bych ho napsala líp, ale je pravda, že byl opravdu nepředvídatelný.

24.11.2022 4 z 5

Bílá tma Bílá tma Danielle Girard

Zbytečně překombinované, občas jsem se ztrácela v postavách. Kniha se četla dobře, ale byla to docela nuda, včetně konce.

20.11.2022 3 z 5

Erotické romány nejsou zrovna můj šálek kávy, ale tohle mě prostě bavilo. Každý měsíc jiný příběh plný emocí. Konec dojemný. Asi budu muset přečíst i další díly, protože přeci potřebuju vědět jestli nakonec, po tom všem, použije klíč co dostala od Wese.

07.11.2022 5 z 5