Blázniví donkichoti přehled

Blázniví donkichoti https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27775/bmid_blaznivi-donkichoti-rmu-27775.jpg 4 89 89

Básník v báglu série

Už popáté trojlístek kamarádek se svými rytíři, a tentokrát i s Faniným bráchou Tobiášem, vyráží do světa. A to přímo do Španělska. Nejprve na brigádu do vinic a pak hurá vstříc dobrodružstvím ve stopách dona Quijota. Však je Cervantesův hrdina věrně doprovází skoro na každém kroku, ať už po lamančské krajině se starobylými hrady a větrnými molinos či po venkovských hospůdkách!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Blázniví donkichoti. Přihlašte se a napište ho.

Hanncha
01.06.2022 5 z 5

Příjemné oddechové čtení. Celou sérii můžu jenom doporučit.

Sasha001
23.02.2022 4 z 5

První kniha ze série, kterou jsem četla poprvé až jako dospělá. Útlá knížka přečtená za pár hodin jako jednohubka.
Brigádničení na vinicích a cestování po Španělsku s Donem Quijotem tradičně navazuje na díly předchozí a stejně tak se tu setkáváme se starou známou partou.
Nebylo to špatné, ale nebylo to ani úplně to pravé ořechové. Nevím jestli je to tím, ale připadala mi stějně jako Bojíš se, Margito? slabší, než první tři díly.
I když musím uznat, že závěrečné překvapení, které zažil Tobiáš bylo hodně úsměvné a za to tu jednu hvězdičku přece jen musím přidat.

Jirikk
26.02.2021 4 z 5

To bylo příjemné oddychové čtení.. Nejvíc me bavilo sledovat dějovou linku mezi Tobiášem a Benediktinou... to bylo trochu usměvný, zvlast na konci...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Blázniví donkichoti v seznamech

v dalších seznamech1x