Žena v modrém plášti přehled

Žena v modrém plášti
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410519/bmid_zena-v-modrem-plasti-WsG-410519.jpg 4 57 57

Benny Griessel série

V sérii Benny Griessel - 5,5 Benny Griessel plánuje požádat Alexu Bernardovou o ruku. To znamená, že potřebuje koupit zásnubní prstýnek. A to znamená, že si na něj potřebuje půjčit. Benny má plnou hlavu soukromých problémů, když vtom ho zavolají k případu s nejvyšší prioritou. Našlo se tělo nějaké ženy, nahé a vymáchané v bělidle, vyvěšené na zdi u malebné silnice nad Kapským Městem. Identita oběti je záhadou a stejně tak důvod k vraždě. Benny a jeho kolega Vaughn Cupido se postupně začínají propracovávat ke kořenům příběhu, které sahají až do Anglie či Holandska… A také až kamsi do 17. století.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

De vrouw in de blauwe mantel , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žena v modrém plášti. Přihlašte se a napište ho.

Wladimirski
16.09.2023 3 z 5

Taková detektivní jednohubka, rychlý spád, celkem nepředvídatelné rozuzlení.
Lehká oddychovka.

Česneksmedem
16.08.2023 4 z 5

Musím se přiznat, že se mi ta krátká vsuvka líbila a vůbec nevadilo, že jsem ji četl až na konec. Píše se tam i o knize Stehlík. Tu jsem si kdysi také chtěl přečíst, ale nakonec jsem byl odrazen počtem stran. Slušná jednohubka.

broskev28
22.05.2023 3 z 5

Jednohubka, kterou jsem si naservírovala proto, že máme objednaných několik dílů autorovy série Benny Griessel. Tahle útlá knížka nebyla špatná, ale nijak zvlášť mě neuchvátila, tak jen doufám, že avizovaná série bude sympatičtější. Prostředí Kapského Města je určitě zajímavé, ale moc jsem si ho neužila. Kapitolky s datací 12.října vnášejí do příběhu aspoň kousek napětí, které pro mě naopak ztrácejí (ne)detektivní úvahy na téma plánovaného chomoutu jednoho z protagonistů.

Knižní novinky (36. týden)

01.09.2019

Kniha Žena v modrém plášti v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x