Bridgertonovi (1–3) - komplet přehled

Bridgertonovi (1–3) - komplet https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480450/bmid_bridgertonovi-1-3-komplet-uz2-480450.jpg 4 67 67

Přeneste se s tímto nápaditým boxem do tanečních sálů regentského Londýna. Čekají vás velmi svérázní aristokraté a nespočet zářivých plesů. Potkáte spoustu šarmantních mužů a troufalých žen, vyslechnete nekonečno klepů, a než se nadějete, stanete se obětí vychytralých intrikánek… V této sbírce na vás čekají první tři knihy – Vévoda a já; Vikomt, který mě miloval; Nevhodný návrh – celosvětově oblíbené série Bridgertonovi, jež se stala předlohou fenoménu, který můžete v současné době sledovat na Netflixu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bridgertonovi (1–3) - komplet. Přihlašte se a napište ho.

elinka8578
26.04.2024

Oddechovky, které zabaví. Je to takové čtení na den. Osobně se mi to moc líbilo a mám doma celou sérii i s prequely a rozhodně se k nim vrátím. Text mi ubíhal a příběh také. V každém příběhu si najdu nějaké wau. Bohužel je faktem, že příběhy jsou jako přes kopírák. Pořád dokola o skandálech a něčí ničení pověsti a přitom to dopadne pokaždé stejně.
Romantika super, ale rozestup mezi knihami mi dává, alespoň z části, prostor zapomenout na děj z té předchozí a prožít obdobný příběh znovu v knize další.

LahoferRose
10.02.2024 3 z 5

Nevyžádaný dárek k Vánocům, takže asi tak. Říkala jsem si, že to aspoň bude Austenová, jenom se sexem, fajn, to beru. No, dialogy nejsou Austenová, je to moderně napsané, ale našroubované do začátku 19. století. A ten sex se taky dal zvládnout lépe. První dvě knihy - příběh Daphne a Anthonyho, jsou skoro jako přes kopírák. Třetí příběh Benedicta je totální Popelka, včetně zlé macechy, sester a maškarního plesu. Kdybych si měla vybrat, tak nejvíc mě asi bavila druhá kniha. Není to žádná přelomová četba, ale přeci jenom, jako každá žena, potřebuji čas od času to pohlazení romantiky. Čas to zkrátí, je to čtivé, nenáročné, vlastně docela milé.

flalacek
17.10.2023 5 z 5

Naprosto skvělé a čtivé. Miluju Bridgetony - knižně i seriál.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bridgertonovi (1–3) - komplet v seznamech

v Právě čtených4x