Danda má hlad přehled

Danda má hlad https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194931/bmid_danda-ma-hlad-v8z-194931.jpg 4 32 32

Sedmiletý Otík by si moc přál nějakého domácího mazlíčka, ale rodiče o tom nechtějí ani slyšet. Až prateta Vilemína mu k narozeninám přinese masožravou kytku jménem Danda. Otík se o ni začne starat jako o zvířátko, kytka roste a začíná být stále žravější a vybíravější. Z toho pak plynou všelijaké patálie. Situace začíná být nesnesitelná... Knížka uznávané a úspěšné české autorky je přímo šitá na míru začínajícím čtenářům, protože obsahuje jednoduché, krátké věty jako ze slabikáře, které nicméně nijak neubírají příběhu na čtivosti a vtipnosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Danda má hlad. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
25.07.2023 5 z 5

Přečtená loni.

Mít mazlíčka je fajn , ale taky velká zodpovědnost. Tu už Otík má, ale rodiče jsou proti. K narozeninám dostane kytku. Jmenuje se Daniela (Danda pokřtěná Otíkem) a je zvláštní. Masožravá je dost, brzy žere vše na co přijde. Ve škole si troufne nejen na žížaly a maso... Jaký je život s netradičním domácím mazlíčkem vypráví malým čtenářům Otík.

Lajka2012
17.07.2022 5 z 5

Strašně dobrý a zábavný příběh. Vtipný a originální. Prostě kniha Ivony Březinové. : )

Knihomolka506
01.03.2022 5 z 5

Dětský příběh o tom, že zázraky se nemusí stávat jen v pohádkách, ale možná také ve skutečném životě.
Otík dostane k narozeninám speciální dárek. Pro ostatní spíše něco čím sami opovrhují , časem si ale zvyknou a podivnou šunkožroutku přijmou mezi sebe do rodiny.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Danda má hlad v seznamech

v dalších seznamech1x