Deset dětí paní Ming přehled

Deset dětí paní Ming https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309301/bmid_deset-deti-pani-ming-65429b2b4d66c.png 4 145 145

Paní Ming neustále mluví o svých deseti dětech, které žijí na různých místech rozsáhlého území Číny. Je to možné v zemi, kde je povoleno mít pouze jedno dítě? Obešla nějak zákon? Vymýšlí si nebo je snad šílená? A co když se nejedná o imaginární potomky? Co když doopravdy existují? Jaké tajemství skrývá nenápadná a tichá paní Ming?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motto

Dix enfants que madame Ming n'a jamais eus , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deset dětí paní Ming. Přihlašte se a napište ho.

drakamena
28.11.2023 3 z 5

Hezká útlá knížečka. Rozhovory hlavního hrdiny s paní Ming byly velmi zajímavé. Ale nejsem si jistá, jestli jsem byla přímo spokojená s rozřešením záhady deseti dětí paní Ming. Bylo to takové... hm. Já opravdu nevím. Prostě to na mě neudělalo takový dojem, jak jsem doufala.

jaryn
05.08.2023 3 z 5

Téměř až do konce to bylo fajn, možná pro očekávání onoho konce, který jsem si tajně přál 1) jednoduchý a 2) překvapující. Ani jedno se nekonalo. Sraz "sourozenců" v závěru už byla dokonalá fraška.

Makrela Liška
02.09.2021 3 z 5

Je libo deset deka Konfucia? Schmittovo téma má dobrý potenciál, nicméně jsem měla pocit, jako by mi ho v příběhu nasekal řeznickou sekyrou a zabalil do včerejšího Blesku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deset dětí paní Ming v seznamech

v Právě čtených1x