Útočiště přehled

Útočiště https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374/bmid_utociste-65c8f83157512.png 4 290 290

Legenda o Drizztovi 3 - Temný elf 3 Pálily mě z něj oči a bolelo celé tělo. Zničilo mé piwafwi a boty, sežehlo magii zbroje a oslabilo věrné scimitary. Ale přesto jsem každý den sedával venku a očekával příchod svítání, svého soudce. Drizzt Do Urden

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Sojourn , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útočiště. Přihlašte se a napište ho.

špulo
03.02.2024 4 z 5

Kedysi som prečítal 6 kníh o Drizztovi za sebou. Malo to svoje čaro a (budem sa opakovať) je to fajn fantazydovolenka. Dovolenkovať však treba aj inde, aj s inými parťákmi. Preto som si dal po prečítaní tejto trilógie od salvatoriek pauzu. No jak som si to tu teraz pripomenul, trochu sa mi po tom našom temnom elfovi zacnelo. Asi sa mu budem musieť opäť kuknúť do tých jeho fialových očí ;)).

Ailee
21.11.2023 2 z 5

Tento díl mne bohužel nechytil. Dritzovo putování za nalezením nového domova bylo nevýrazné a sem tam propletené nějakou akcí, aby nebyla nuda, než že by samotná akce děj nějak hlouběji posunovala. Ano, měly své opodstatnění, hnaly Dritze z místa na místo, ale to pro mě prostě není dost.

berry1009
28.09.2022 5 z 5

U této knihy se ani nedá říct, že bych jí přečetl; přesnější výraz bude, že jsem ji přímo vdechnul. Těžko se dalo přestat číst, tak dobře děj odsýpal. Trilogie je tedy uzavřen a těším se, až se po krátké pauze k Drizztovi vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ti kdo mají menší cíle, toho v životě méně dokáží. O tom není pochyb. Myslím, že je lepší natahovat se po hvězdách než litovat, že jich nikdy nemůžu dosáhnout. Ten, kdo se o to snaží, se alespoň dobře protáhne, rozhlédne se kolem, a možná si dokonce utrhne i nízko visící jablko.

Kniha Útočiště v seznamech

v Právě čtených2x