Vyhnanství přehled

Vyhnanství https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375/bmid_vyhnanstvi-65c8f2ffd8a6f.png 4 327 327

Legenda o Drizztovi 2 - Temný elf 2 Začal jsem žít v prázdných tunelech a život se najednou stal snazší, ale zároveň také obtížnější. Získal jsem dovednosti a zkušenosti potřebné k přežití. Dokázal jsem porazit skoro každého tvora, který vstoupil na mé území, a před stvořeními, která jsem porazit nedokázal, jsem se mohl snadno schovat nebo utéct. Ale netrvalo dlouho a odhalil jsem nepřítele, před kterým jsem nemohl utéct, kterého jsme nemohl porazit. Pronásledoval mě, kamkoli jsem šel – čím dál jsem utíkal, tím víc na mě doléhal. Mým nepřítelem byla samota, nekonečné ticho chodeb. Drizzt Do'Urden... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Exile , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vyhnanství. Přihlašte se a napište ho.

DK_Ronie
24.04.2024 4 z 5

Za me urcite slabsi nez prvni dil. Tam me nadchl Drizztuv vyvoj a zamereni na pletichy v Menzoberranzanu. Porad ale u me poctive ctyri hvezdy, navzdory par slabsim pasazim. Jen jsem zvedav na dalsi dily, jak se to bude vyvijet.

špulo
03.02.2024 4 z 5

Fantazydovolenka pokračuje. Len nie na slnečnej pláži, ale skôr v banskej štôlni. Aj tak fajn ;)).

Ailee
15.09.2023 3 z 5

Tento díl čtenáře moc daleko neposouvá. Celkově slabší než první díl, ale to tak s druhými díly často bohužel bývá. Autor moc nevyužil potenciál závěrečné bitvy. Celkově se začíná opak jistý sled událostí. Nechám se překvapit pokračováním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vyhnanství v seznamech

v Právě čtených2x