Hledání podmanivé krásy přehled

Hledání podmanivé krásy
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305885/bmid_hledani-podmanive-krasy-Nzk-305885.jpg 4 414 414

Hledání série

Gen MacKenziová má před sebou nejšťastnější den svého života, svou svatbu. Anebo se o tom alespoň snaží přesvědčit. Jak se vlastně stalo, že z jejího dokonalého snoubence, úspěšného lékaře a jejího šéfa, stal manipulativní sobec? Když Gen čeká v kostele na okamžik, než bude muset projít uličkou k oltáři, poslechne náhlý impuls a místo do manželství skočí z kostelního okna – přímo do náruče Wolfa, svého nejlepšího přítele. Od doby, co se zasnoubila, se s Wolfem odcizili, ale jejich společný útěk je sblíží rychleji, než by si pomysleli. Brzy si uvědomí, že jejich vztah přerůstá v něco víc. A potom už nebude cesty zpět… Gen i Wolfe si svého kamarádství cení nade vše a díky minulým traumatům vědí, že ztráta přítele by byla nenahraditelná. Jak ale odolat přitažlivosti, která je k sobě táhne velmi neplatonickým způsobem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Beautiful , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hledání podmanivé krásy. Přihlašte se a napište ho.

LenkaNovotna32
10.02.2024 4 z 5

Po dlhej dobre sa vraciam k tejto autorke, nelutujem. Dej bo svižný,celkom vtipny, eroticky opísaný ale mal aj dost scen kedy som sa zamyslela a uvedomila si ze ludia su aj zly a miestami sialeny, chuda chlapec.... Začiatok bravúrny, Wolfa som si obľúbila, sexi, drsny a hriešny ako samo peklo a predsa laskavy a milujuci.

Kristy.Seb
28.09.2023 4 z 5

Svět zlomí každého a mnoho jich je pak silných na místech, kde je zlomil.

Když nevíš co, tak plav.

Ne každou cestou se musíš vydat. Někdy je chytřejší se na to vykašlat a vrátit se domů.

Humor je dobrý způsob, jak se vyrovnat s těžkostmi.

Líbilo se mi, že se tento díl netočil okolo seznamky. Některé části byly docela drsné.

Tereza0107
04.05.2023 4 z 5

Celá já, začínám číst sérii od třetího dílu. Naštěstí, co jsem tak pochopila z přečtení anotací, se každý díl zaměřuje na jiné postavy příběhu, tak jsem snad o nic nepřišla. Musím říct, že obálka knihy mi byla docela dost nesympatická a kniha mi tak ležela v knihovně celkem dlouhou dobu, než na ní přišla řada. Ale opět se mi potvrdilo, že když to nejméně čekám, tak knížka mile překvapí. Příběh mě bavil, postavy mi sedly, občas mi vadilo zbytečně dlouhé protahování nerozhodnosti Gen a Wolfa - protože si přiznejme, jak to skončí musel každý vědět už po přečtení tak prvních dvou kapitol.
Další díly sice asi shánět nebudu, ale nelituju, že jsem si knihu přečetla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hledání podmanivé krásy v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech9x