Manželky na odpis přehled

Manželky na odpis https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4685/bmid_manzelky-na-odpis-mTw-4685.jpg 4 311 311

„S cizími ženami nemáme spát. Správně! Ale ženy, s nimiž spíme, nejsou přece tak docela cizí“ tak zní citát G. Lauba, který je zároveň mottem knihy Manželky na odpis. Je to sarkastický příběh o manželkách nahrazovaných manželkami mladšími, méně opotřebovanými a méně okoukanými, je to příběh o opuštěnosti, kompromisech, žárlivosti, nevěře, rodičovství a strachu ze stárnutí. Celý děj je vyprávěn třemi ženami, které spojuje podobný osud a názor, že věrný, milující manžel je na seznamu vyhynulých druhů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manželky na odpis. Přihlašte se a napište ho.

janadibelkova
14.12.2021 5 z 5

Jako vždy skvělé čtení, které vás ujistí, že s vašimi problémy nejste sama..

kudrdlinka
02.07.2019 4 z 5

Knížky Simony Monyové jsem vždycky četla ráda a v létě se k některé z nich ráda vracím. Letos jsem si vybrala Manželky na odpis. Je to klasická "Monyovka", čtivý příběh ze života, kde se prolínají osudy Ingrid, Lenky a Moniky. Zase jsem si hezky početla.

Jessie26
14.06.2019 4 z 5

Lehké čtení - příběhy psané osudem. Dítě, které je z rozvedené rodiny,jehož otec považuje za ,,výchovné" trávit s ním 2xvíkend v měsíci, aniž by se muvlastně věnoval a navíc to kompenzuje penězi, asistentka bez seběvědomí, která mi byla nejvíc sympatická, protože najít v sobě sílu a říct všem dost není lehké, psycholožka na níž je vidět, že všechno chce svůj čas a právnička, která odevzdá sebe samu napospas ,,bláznovi. Obyčejně děsivé, když se člověk zamyslí do hloubky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Manželky na odpis v seznamech

v dalších seznamech1x