Mrtvé vzpomínky přehled

Mrtvé vzpomínky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459833/bmid_mrtve-vzpominky-oVJ-459833.jpg 5 1075 1075

Zničila jim život. Teď se oni chystají zničit ten její... Smrt dvou mladých narkomanů v bytě na sídlišti na první pohled vypadá jako nešťastná náhoda, ale detektiv inspektorce Kim Stoneové do nejmenších podrobností připomene hrůznou událost z jejího dětství. Ačkoli si to zprvu nechce připustit, z dalšího nálezu mrtvol je jasné, že tentokrát Kim čelí vyšinutému vrahovi, který zná její traumata z minulosti a snaží se ji ranit tím nejhorším možným způsobem. A zdá se, že poslední na seznamu jeho obětí má být sama Kim.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Dead Memories , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtvé vzpomínky. Přihlašte se a napište ho.

beer.veronika
předevčírem 4 z 5

Sérii mám velice ráda, nicméně v této knize už bylo postav příliš :)
Jak píše uživatel pode mnou - taky mě stálé vracení ke Kimině minulosti nebaví :)

Timkim
02.05.2024 3 z 5

Už mě to babrání se v Kimině minulosti nebaví. Stále dokola jako o červené karkulce. Když už předchozí kniha naznačila nějaký posun v jejím životě, tak se rázem vracíme na začátek. To tam není nějaký normální vrah, který nemá souvislost s Kim a její rodinou? Paní autorka se nám nějak zacyklila. Mám v plánu poslechnout celou sérii, ale jestli to bude pokračovat tímto stylem, hodím to do kopřiv. Dnes slabší , 70%

Renca.ch
15.04.2024 5 z 5

Skvělý díl od Angely Marson, kniha mě bavila, dobře se četla, vyšetřující tým je sympatický, je pravda,že postav bylo moc a čtenář se lehce ztratí, ale děj se připomíná, těším se na další díly.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

10 právě čtených knih podle uživatelů (prosinec)

15.12.2020

Knižní novinky (50. týden)

06.12.2020

Kniha Mrtvé vzpomínky v seznamech