Arabské noci (a dny) přehled

Arabské noci (a dny)
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248474/mid_myty-7-arabske-noci-a-dny-248474.jpg 4 143 143

Mýty (Bill Willingham) série

Začíná nový konflikt mezi Mýty a Protivníkem – a to útokem na svět arabských Mýtů. Což vede nejen k neobvyklé diplomatické misi, ale i k nebezpečnému střetu kultur.

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew , Netopejr

Fables: Arabian Nights (and Days) , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Arabské noci (a dny). Přihlašte se a napište ho.

fvalek
17.05.2023 3 z 5

Na válku v zemi arabských mýtů jsem se těšil a ona tak nějak neproběhla, škoda. Stejně tak se z arabských mýtů objevili asi tak jen dva známé a zbytek byl jen tak lacině vyjmenovaný, čekal jsem větší seznámení s jejich říší. Čekal jsem alespoň Jafara nebo tak. Nicméně diplomatická mise dobrá a situace ohledně džina za mě vyřešená naprosto fantasticky. Zacílit na toho, kdo přání pronáší celkem jednoduchým kouzlem, to by málokoho napadlo. Samotná existence džina přináší zajímavé možnosti v boji s nepřítelem i děním v Mýtově, takže doufám, že se ještě objeví. Jinak východní Mýtov mě zaujal, ale čekal jsem, že už to jsou právě uprchlíci, ne jak to reálně dopadlo. Ale jsem rád, že si král Cole našel své místo, bylo mi ho líto. No a malá vsuvka týkající se Sněhurky... Vlastně úplně o ničem. Mrzí mě, že ji takhle odhodili do pozadí...

INCOGNITOREADER
29.11.2022 3 z 5

Tento díl byl slabší. Příběhově se nic moc nedělo. Spousta postav neměla vůbec žádný prostor.

evickakyticka
21.02.2022 4 z 5

Opět nové mýty a jejich příběhy. Změny v kresbě mi nevadí, aspoň to není tak jednolité. Příběh je docela rozvětvený, mám obavy, abych neztratila nit. Nu což, šup do knihovny pro další skvělé počtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Arabské noci (a dny) v seznamech

v dalších seznamech4x