Nahoře bez… a dole taky přehled

Nahoře bez… a dole taky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43976/nahore-bez-a-dole-taky-43976.jpg 3 57 57

Eroticky laděné povídky napsali studenti literární akademie Josefa Škvoreckého pod vedením editorky (a své profesorky) Ivony Březinové. Ta doplnila lechtivá vyprávění svých žáků, úsměvnými verši. Sborník vyzdobili ilustracemi tři mladí výtvarníci (též autoři textů) a vznikla tak knížka odhalující cudně věci necudné.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nahoře bez… a dole taky. Přihlašte se a napište ho.

m2056
06.01.2024 2 z 5

Kniha povídek něco stojí za hodně ale je tu více povídek co je slabší odvar čaje.

Ann98
24.10.2023 3 z 5

Lehce laděné erotické povídky. Některé povedené, jiné méně. Povídky jsou opravdu kraťoučké, maximálně na tři stránky. Líbilo se mi, že se v knize střídají příběhy vážnější i ty vtipné.
Tím, že povídky psalo více různých studentů, každý má na sexualitu a erotickou stránku jiný pohled a tím pádem je každá povídka jiná a žádná není podobná té druhé.
Zpověď, Inkubus, Malá prostitutka .. za mě nejlepší tři povídky.
Možná taky ne, Narozeninový dáreček, Tajemství bráchova pokoje .. takový průměr, nezklamaly, ale ani ničím nenadchly.
Čára, XXX a různý pornáče; Lesboid; Co se děje pod postelí .. hodně slabé.
Ze zadu je to lepší a Robosexuál .. zbytečné povídky.

Afilada
17.05.2021 2 z 5

Sice atraktivní téma, ale je vidět, že jde převážně o literární začátečníky. Odvaha a náměty jim nechybí, to je důležité. Všem jim držím moc palce, až se jednou pustí do většího formátu, tak se budu těšit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nahoře bez… a dole taky v seznamech