Neklidné babí léto přehled

Neklidné babí léto https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53823/bmid_neklidne-babi-leto-xGf-53823.jpg 4 52 52

Životní příběh malířky Zdenky Braunerové (volné pokračování románu Na křídle větrného mlýna).

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neklidné babí léto. Přihlašte se a napište ho.

Ilona70
02.11.2022 5 z 5

Druhý díl úžasného románu. Zase čtivé i když první díl se mi líbil víc. Ale to je dáno tím, že příběh měl větší spád, mladší léta malířky byla zajímavější. Pan Kožík si uměl vybrat osobnosti pro své knihy a přiblížit je čtenářům.

KURACHJO2018
18.12.2018 5 z 5

Krásné převyprávění osudu paní Zdeňky Braunerové rukou jednoho z našich nejlepších autorů, zabývajících se historií , to už samo o sobě je poklad. Nádherně popsané životní trable i touhy člověka-ženy, která ovlivnila a troufám si tvrdit , že dodnes ovlivňuje malířský svět.

Jana283
04.07.2018 5 z 5

Jako k mnoha krásným knihám tak i k této mne přivedla moje babička. Obě jsme ji četly mnohokrát. Je to můj nejmilejší Kožík a osud Zdenky Braunerové tolik toužící po lásce a přátelství, mne nepřestane nikdy oslovovat a dojímat...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Neklidné babí léto v seznamech

v Právě čtených1x