Pomeranče v podprsence přehled

Pomeranče v podprsence https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69613/bmid_pomerance-v-podprsen-69613.jpg 4 85 85

Dospívání není snadné, ani když se jmenujete Karel Novák nebo Jana Dvořáková. Představte si, jak asi prožívá pubertu Medard Koukol. Ke všem starostem a problémům ještě úplně nemožné jméno, které je zdrojem neutuchající zábavy všech šťastnějších spolužáků. Vždyť si kvůli tomu ani nenajde holku. Medardova sestra Anděla na tom není o mnoho lépe. Nespokojení sourozenci si ve chvílích, kdy se zrovna nehádají, lámou hlavu, jak tomuto prokletí uniknout. Nakonec se domluví, že si ušetří peníze na úřední změnu křestních jmen. Brzy se však začnou dít věci, které je přivedou na jiné myšlenky…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pomeranče v podprsence. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
22.01.2023 5 z 5

Skvělá kniha o mladém chemikovi- školákovi, který si chce změnit jméno , protože to své nemá rád. To samé se dá říct o jeho sestře Anděle. Ale Medard se zamiloval a protože jak se říká to je jen chemie, zkouší v kůlně různé pokusy. Jak to dopadne ?

Allla9
01.01.2023 3 z 5

Sourozenci Medard a Anděla nejsou spokojeni se svými jmény. Knížka je určena pro nižší věkovou hranici.

Knihomolka506
02.03.2022 5 z 5

"Z doby kamenné " přečteno v dětství
Hrdinou románu je navzdory dívčimu jménu v názvu kluk. Medard se trápí nejen kvůli svému jménu, které se objevuje ve známé pranostice takže je terčem různých posměšků. Trápí ho také ségra Anděla, která je někdy dost otravná a ještě jedna věc. Holky. Zjistí, že kromě jeho oblíbené chemie existují také jiné zábavy :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pomeranče v podprsence v seznamech

v dalších seznamech4x